TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu

13 Nisan 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kredi kartı kullanımı bilindiği üzere fazlasıyla arttı. Artık kredi kartı kullanmayan insan sayısı yok denecek kadar az. Bu sebepten bankalar da farklı özelliklere sahip kredi kartı ürünleri sunmaktalar. TEB kredi kartı çeşitleri konusunda geniş bir skalaya sahiptir. TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu hakkında detaylı açıklamayı yazının devamında bulabilirsiniz.

TEB Kredi Kartları! TEB Kredi Kartı Avantajları!

TEB Bonus Card

TEB Bonus Kredi Kartı ile nakit avans ve taksitli nakit avans çekilebilmektedir. TEB şipşak para olarak adlandırılan taksitli nakit avans, istediğiniz an limitiniz dahilinde kullanılabilmekte ve taksitlerle geri ödenebilmektedir. TEB Bonus Card ile yapılan alışverişlerde bonus kazanılmaktadır. Ayrıca belirli miktarlarda para harcama sözüne 500 TL’ye kadar bonus kazanma fırsatı bulunmaktadır. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan TEB sözüne bonus kampanyası kapsamında kazanılabilecek bonus tutarları aşağıdaki gibidir.

  • Bin TL harcama sözüne 50 TL bonus
  • Bin 500 TL harcama sözüne 75 TL
  • 2 bin TL harcama sözüne 100 TL
  • 3 bin TL harcama sözüne 150 TL
  • 5 bin TL harcama sözüne 250 TL
  • 10 bin TL harcama sözüne 500 TL

TEB kredi kartı ile peşin olarak yapılan alışverişler sonradan CEPTETEB internet şubesine girerek taksitlendirilebilmektedir. 3, 6 ya da 9 taksitle ödeyebilir ayrıca taksitleri ödemeye 30, 60, 90 gün sonunda başlayabilirsiniz. Yani TEB Bonus Card ile peşin alışverişler taksitlendirilerek ve ötelenerek ödenebilmektedir.

TEB Bonus kredi kartı dahilinde düzenli limit artırımı talep edilebilmektedir. Düzenli limit artırımı tarafınıza 15 gün önceden haber verilerek, izniniz dahilinde gerçekleştirilmektedir. TEB Bonus Card kapsamında e-ekstre talebinde bulunursanız ekstra 5 TL bonus hediye edilmektedir. Ayrıca TEB kredi kartı ile EFT de yapılabilmektedir. TEB Bonus Kredi Kartı dahilinde mil programı ile alışverişlerde kazanılan bonus ve Worldpuanlar mile dönüştürülerek seyahat hattında kullanılabilmektedir.

Kadınlara Özel Kredi Kartı TEB She Card

  • TEB She Card yalnızca kadınlara özel bir kredi kartıdır.
  • TEB She Card TEB Bonus kredi kartının tüm özelliklerini barındırmaktadır.
  • TEB kadınlara özel kredi kartı She Card ile kuaför, cilt bakım ve sağlık harcamaları üç taksitte ödenebilmekte; 200 TL ve üzeri meblağlarda yapılan giyim, çocuk giyim ve kozmetik harcamalarında yüzde 5 bonus kazanılabilmektedir.

TEB Yıldız Priority Card

TEB Yıldız Prioriy Card ödüllü bir kredi kartıdır. 2014 Mastercard ödülleri jürisi tarafınca “en yaratıcı kredi kartı” ödülünü almıştır. TEB Yıldız Priority kredi kartı ile yapılan restoran harcamalarında yüzde 10 ekstra bonus kazanılabilmektedir.

– TEB Priority Card dahilinde ücretsiz motovale hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmet kapsamında saatlik şoför konforundan faydalanabilirsiniz.

– TEB söz konusu kredi kartı dahilinde kazanılan bonuslar uçuşlarda mil olarak kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra birikmiş bonusunuz yoksa avans mil hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

– Seyahat hattında TEB Yıldız Priority ile yapılan harcamalarda, kartınızda bulunan bonusların üç katını kullanabilirsiniz.

– TEB Yıldız Priorty Card dahilinde ücretsiz lounge, ücretsiz transfer hizmeti ve havalimanı otoparklarında yüzde 50 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

– Ayrıca sinema ve tiyatro biletlerinde yüzde 50 indirim olanağı ve kuru temizleme hizmetinden faydalanabilirsiniz.

CEPTEREB Kredi Kartı

– CEPTETEB kredi kartı dahilinde istediğiniz özellikleri kredi kartınıza ekleyebilirsiniz.

– CEPTETEB kredi kartı ile yapılan harcamalarda bonus kazanabilir ve istediğiniz alışverişinizde bu bonusları kullanabilirsiniz.

– Bahse konu kredi kartı kapsamında nakit çekim yapabilir, taksitli alışverişin keyfine varabilirsiniz.

– CEPTETEB kredi kartı dahilinde maksimum 5 adete kadar ek kart çıkartılabilmektedir.

TEB Platinum Card

– TEB Platinum Card TEB Bonus Card’ın tüm özelliklerinin yanı sıra ekstra avantajlarda sunmaktadır.

– TEB Platinum Card kapsamında restoran harcamalarında indirim, ekstra bonus, uçuş mili, motovale hizmeti, lounge konforu vb. gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz.

TEB Doktor Platinum Card

– TEB Doktor Platinum Card, TEB Platinum Card özelliklerini taşımaktadır.

– TEB’in doktorlara özel sunduğu kredi kartı hizmetidir.

TEB Sade Kart

– TEB Sade Kart TEB’in yıllık ücret alınmayan kredi kartıdır.

– TEB aidatsız kredi kartı Sade Kart ile peşin alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilirsiniz.

TEB aidatsız kredi kartı Sade Kart hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

TEB Worldcard

– TEB Worldcard ile alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans çekimi, taksitli nakit avans gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

– TEB Worldcard ile yapılan alışverişlerde worldpuan kazanabilit bu worldpuanlarınızı ister alışverişlerinizde istersenizde uçuş biletlerinizde mil olarak kullanabilirsiniz.

– TEB Worldcard otomatik ödeme talimatları ile fatura takip etmek zorunda kalmazsınız.

TEB Özel World Elite Card

– TEB Özel World Elite Card Mastercard’ın exclusive kredi kartı olan World Elite’in TEB ortaklığı ile sizlere sunulmuş şeklidir.

– TEB Özel World Elite Card ile size özel pek çok avantajdan faydalanabilir, ayrıcalıklı olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

– Bahse konu kredi kartı kapsamında bonuslarınızı uçuş mili olarak kullanabilir, restoranlarda size özel indirimlerden faydalanabilir, lounge konforundan, transfer hizmeti vb. gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

TEB Kredi Kartı Başvurusu ve Sonucu

TEB kredi kartı başvurusu için TEB şubelerine uğrayabileceğiniz gibi TEB resmi internet sitesinden, TEB ATM’lerinden, CEPTETEB’den telefon bankacılığı ile de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca TEB kredi kartı başvurusu SMS ile de yapılabilmektedir. Aynı yollarla TEB kredi kartı başvuru sonucu da öğrenilebilmektedir. TEB kredi  kartı borç ödeme işlemleri de yine TEB şubelerinden, ATM’lerinden, resmi internet sitesinden ve CEPTETEB’den yapılabilmektedir. TEB Kredi Kartı Çeşitleri ve Başvurusu haberi akabinde;

Size uygun diğer kredi kartı çeşitleri için buraya göz atabilirsiniz.