QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

QNB Finansbank Öğrenci Kredi Kartı

22 Şubat 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Müşterilerine çeşitli bireysel kredilerden ticari kredilere kadar pek çok şekilde finansman sağlayan QNB Finansbank kredi kartı çeşitleri ile de kolay ve avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır. QNB Finansbank kredi kartı çeşitlerinden olan CardFinans GO ile gençlere özel hizmet sunmaktadır. QNB Finansbank öğrenci kredi kartı CardFinans GO hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

CardFinans GO QNB Finansbank’ın 18 ile 24 yaşları arasında bulunan gençlere özel kredi kartıdır. QNB Finansbank öğrenci kredi kartı başvurusu, QNB Finansbank şubelerinden, internet sitesinden, mobil şubeden yapılabilmektedir. QNB Finansbank kredi kartı başvuru sorgulaması da bankanın resmi internet sitesinden kolaylıkla yapılabilir.

QNB Finansbank Gençlere Kredi Kartı CardFinans GO Özellikleri

  • QNB Finansbank genç kredi kartı CardFinans GO 18- 24 yaş arası gençlere özel tasarlanmıştır.
  • QNB Finansbank öğrenci kredi kartı dahilinde ekstra indirim ve taksit imkanı ayrıca da kampanyalar bulunmaktadır.
  • CardFinans GO ile alışveriş, taksitli alışveriş, nakit avans çekimi yapabilirsiniz.

QNB Finansbank genç kredi kartı dahilinde bir ekstre döneminde ödenmesi gereken asgari tutarı ödedikten sonra ilgili ekstre döneminde bulunan harcamaların 150 TL’sine kadar alışveriş ve nakit avans faizi işlememektedir.

QNB Finansbank kredi kartı CardFinans GO kapsamında bir ekstre döneminde ödenmesi gereken borcunuzu ödedi iseniz, 150 TL’ye kadar faiz ödemeden nakit avans çekilebilmektedir.

  • CardFinans GO ile yapılan alışverişlerde ekstra 2 taksit imkanı bulunmaktadır.
  • QNB Finansbank genç kredi kartı CardFinans GO ile CardFinans üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde +2 taksit fırsatı bunmaktadır. Kuyum sektörü, yurt dışı harcamalar, taksit yasaklı olan sektörler, yurt dışı internet harcamaları artı 2 taksit uygulaması dışında tutulmuştur.
  • CardFinans GO ile ekstra iki taksit kazanabilmek için ARTI yazıp 2273’e kısa mesaj yollamanız yeterlidir.

QNB Finansbank genç kredi kartı CardFinans GO edinerek size özel avantajlardan ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Size en uygun genç kredi kartı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.