QNB Finansbank İpotekli Esnaf Kredisi

QNB Finansbank İpotekli Esnaf Kredisi

22 Nisan 2020 0 Yazar: Emine Zaman

QNB Finansbank KOBİ’lere özel kredi veriyor. İş yerini büyütmek isteyen KOBİ’lere ipotekli ticari kredi imkanı sunan banka 120 aya varan vade süresi ile de esnafa destek oluyor. İşini büyütmek isteyen, aynı zamanda ipotek gösterebileceği bir evi, dükkanı ya da arsası olan müşteriler QNB Finansbank gayrimenkul teminatlı ticari kredi ürününden faydalanarak finansman sağlayabilirler. QNB Finansbank teminatlı ticari kredi detaylarını QNB Finansbank İpotekli Esnaf Kredisi başlıklı haberin devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank ipotek teminatlı kredi ürünü ile KOBİ’lere destek oluyor. İşini büyütmek isteyen KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) ev, arsa, işyeri ipotekli ticari krediden faydalanarak 1 milyon TL’ye kadar finansman sağlayabilmektedirler. QNB Finansbank teminatlı ticari kredi dahilinde 120 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

QNB Finansbank Gayrimenkul Teminatlı Ticari Kredi Koşulları

  • QNB Finansbank gayrimenkul teminatlı ticari kredi kapsamında cirosu 0 ile 20 milyon TL olan firmalar finansman sağlayabilmektedir.
  • QNB Finansbank ipotek teminatlı ticari kredi ürününden faydalanarak azami 1 milyon TL kredi kullanılabilmektedir.
  • QNB Finansbank teminat karşılığı ticari kredi uyarınca TL cinsinden kredi sağlanmaktadır.
  • QNB Finansbank gayrimenkul ipotekli ticari kredi dahilinde maksimum vade 120 ay olarak belirlenmiştir.

Bahse konu ticari kredi kapsamında ipotek konusu konut ya da işyerinin ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar; arsanın ise yüzde 50’sine kadar finansman sağlanabilmektedir. QNB Finansbank ipotek teminatlı kredi dahilinde arsa, konut ve iş yeri ipoteğini de kabul etmektedir.

  • Söz konusu ticari kredi ürünü uyarınca teminat olarak gösterilen gayrimenkule uygun sigortaların yapılması banka tarafından talep edilmektedir.

Gayrimenkule uygun sigortalar (örneğin ev ipoteği gösterecek olanlar için; konut sigortası, DASK vb.) ücretlerinin müşteri tarafından karşılanması gerektiği dikkat edilmesi gereken bir diğer husus olarak ön plana çıkmaktadır.

QNB Finansbank gayrimenkul teminatlı ticari kredi ürünü kapsamında uygulanan faiz oranı piyasa koşullarına göre farklılık gösterebilmekte olup, banka şubelerinden bu konuda bilgi alınabilmektedir. QNB Finansbank ipotek teminatlı ticari kredi başvurusu yapmak ve size uygun faiz oranlarını öğrenmek için QNB Finansbank şubelerine uğrayabilirsiniz. QNB Finansbank İpotekli Esnaf Kredisi haberi akabinde; Diğer KOBİ kredisi seçeneklerini öğrenmek için de buraya göz atabilirsiniz.