QNB Finansbank Tarım Kart Özellikleri CardFinans Çiftçi Kart

QNB Finansbank Tarım Kart Özellikleri CardFinans Çiftçi Kart

25 Şubat 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Bankaların çiftçilere özel sunduğu ürünlerden biri de çiftçi karttır. Çiftçi kart ile tarımsal alanda üretim yapan çiftçilerimize kolay ve uzun vadede ödeme imkanı sunulmuştur. Pek çok banka üreticiye yönelik bu ürünü sunmaktadır ve tarım kart tasarlayan bankalardan biri de QNB Finansbank’tır. QNB Finansbank CardFinans Tarım Kart ile üreticilerimize pek çok avantaj sunmaktadır. QNB Finansbank Tarım Kart Özellikleri CardFinans Çiftçi Kart yazımızda ilgili kartın özelliklerini detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

QNB Finansbank tarım kart ile tarımsal alışverişlerinizi rahatça yapabilirsiniz. Yapılan bu alışverişler hasat döneminize uygun olarak vadelendirilebilmektedir. QNB Finansbank çiftçi kart ile banka üreticilerimize katkıda bulunmakta üretime destek olmaktadır.

QNB Finansbank Tarım Kart Özellikleri CardFinans Çiftçi Kart

QNB Finansbank tarım kart özellikleri ve avantajları aşağıda sıralanmıştır.

 • QNB Finansbank CardFinans Tarım Kart ile tohum, ilaç, gübre, fide, fidan, vb. gibi tarımsal alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • CardFinans Tarım Kart ile yaptığınız bu alışverişleri QNB Finansbank Tarım POS cihazı olan üye bir iş yerinde gerçekleştirdiğinizde ödemenizi 6 aya kadar vade ile faizsiz olarak yapabilirsiniz. CardFinans Tarım Kart ile faizsiz 6 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır.
 • QNB Finansbank tarım kart ile yaptığınız harcamaların ödemesini yılda tek seferde ya da iki seferde gerçekleştirebilirsiniz. Bu dönemleri gelirinize, yetiştirdiğiniz ürünün hasat dönemine göre belirleyebilir bu sayede eliniz sıkışmadan ödemenizi yapabilirsiniz.
 • QNB Finansbank CardFinans Tarım Kart ile acil nakit ihtiyaçlarınızda bankanın ATM’lerinden, istediğiniz an 7 gün 24 saat kredi kullanımı yapabilirsiniz. Kullandığınız bu krediyi 2 yıla varan vadelerde ve hasat dönemkerinizde rahat rahat ödeyebilirsiniz.
 • QNB Finansbank çiftçi kart dahilinde nakit ihtiyacınız olduğunda QNB Finansbank Kredili Mevduat Hesabı’nıza ulaşarak nakit çekim yapabilirsiniz.
 • QNB Finansbank CardFinans Tarım Kart dahilinde otomatik ödeme talimatı ile SGK ve BAĞ- KUR ödemelerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda hesabınızda para olmasa dahi tarım kart kredi limitinizden sigorta ödemelerinizi aksamadan, otomatik ve aylık olarak gerçekleşirken siz de hasat dönemlerinizde ödemeyi yapabilirsiniz.
 • QNB Finansbank tarım kart dahilinde devamlı çalıştığınız firmalara DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) limiti tanımlayabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Tarım Kart Başvurusu Gerekli Belgeler

QNB Finansbank CardFinans Tarım Kart başvurusu için bankanın şubelerine uğrayabilir ya da SMS ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Tarımsal alanda faaliyet gösteren, gelirini üretimden kazanan ve Çiftçi Belgesi’ne sahip olan müşteriler QNB Finansbank tarım kart sahibi olabilirler. QNB Finansbank çiftçi kart başvurusu sırasında bankanın talep ettiği belgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Çiftçilik belgesi,
 • Kimlik belgesi fotokopisi,
 • Tüzel bankacılık sözleşmesi,
 • Ticari Kart başvuru formu,

Banka gerekli gördüğü durumda ilave belge talep edebilmektedir.

Kuveyt Türk çiftçi kart Kuveyt Türk Tarım Kart hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.