Pırlanta Yüzük Alacaklara ZEN’den Büyük Fırsat!

Pırlanta Yüzük Alacaklara ZEN’den Büyük Fırsat!

19 Ekim 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Zen Pırlanta ülkemizde pırlanta denildiğinde akla ilk gelen markaların başında geliyor. zengin ürün çeşitliliği ve her dönem yapmış oldukları en özel kampanyalar onları ilgi çekici bir hale getiriyor. Her kadının en büyük zevki ve en büyük hayali olan pırlanta takılar Zen Pırlanta sayesinde artık oldukça ulaşılabilir bir hal aldı. Eski dönemlerde pırlanta takılar hep hayallerde kalırken bugün birçok kadın kendi imkanları ile Zen Pırlantadan istediği takıları alabiliyor. Pırlanta yüzük alacaklara ZEN’den büyük fırsat…

Pırlanta Yüzük Alacaklara ZEN’den Büyük Fırsat

Zen Pırlanta bu sektörde var olduğundan beri hem pırlantanın değeri korunuyor, hem de her kadının hakkı olan bu efsane şıklık onlara en güzel koşullarda sunuluyor. Her tür pırlanta takı grubunda çok özel ve ses getiren kampanyalar düzenleniyor. Tüm bu kampanyaları Zen Pırlanta web sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Beğendiğiniz tüm modelleri online olarak taksitli şekilde satın alabilirsiniz.

Zen rlanta yüzük isteyenler için %50’ye varan fiyat indirimleri yapılmaktadır. Her bütçeye uygun tüm pırlanta yüzük modelleri görülmeye değer. Bu kapsam içerisinde tektaş pırlanta, 5 taş yüzük, tamtur yüzük, yarımtur yüzük, tasarım yüzükler, baget yüzükler, tria yüzükler, 7 taş yüzükler, renkli taşlı yüzükler ve çok daha fazlası yer almaktadır. Online resmi satış sayfası üzerinden % 50’ye kadar kampanya dahilinde olan tüm ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Zen Baget Yüzükler

Baget yüzük son dönemlerde en çok tercih edilen yüzük modellerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Köşeli ve dikdörtgen taşlardan oluşan baget yüzükler özellikle pırlanta ile birleştiğinde ortaya ışıl ışıl ve çok gösterişli yüzükler çıkmaktadır. Zen Pırlanta koleksiyonunda yer alan baget pırlanta yüzükler her tür zevk sahibi kadın için özenle hazırlanmaktadır. Farklı birçok özel tasarımı olan bu yüzüm modellerinin tamamını online alışveriş sitesi üzerinden ve Zen mağazalarından inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz en şık ve gösterişli baget yüzükler için yapılan tüm kampanyalar sizlerin çok daha kolay şartlarda bir pırlanta sahibi olmanız için hazırlanmaktadır. Tüm baget pırlanta yüzük modellerini online olarak ve taksitli şekilde, % 50’ye varan fiyat indirimleriyle alabilirsiniz.

En Gözde Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzükler kadınlar için vazgeçilmez olan bir aksesuardır. Çünkü pırlanta çok önemli ve değerli bir taştır ve yüzüklerle bu değeri çok güzel yansıtmaktadır. Zen pırlanta markası Avrupa’nın en büyük pırlanta markalarından birisi olarak pırlanta yüzük alanında göz alıcı ve büyüleyici bir koleksiyona sahiptir.  Her yıl trend olan en şık detayları uygulamış olduğu koleksiyonları tüm zevkten kadın için özel olarak tasarlanmaktadır. Tüm pırlanta yüzük modelleri sıradanlıktan uzak, şık, sade, zarif ve aynı zamanda göz alıcıdır. Zen pırlanta resmi web sayfasına giriş yaparak ya da Zen mağazalarını ziyaret ederek tüm yeni ve trend koleksiyonları yakından inceleyebilirsiniz.