Para Lazım Olduğunda Garanti Bankası Avans Hesap Hazır!

Para Lazım Olduğunda Garanti Bankası Avans Hesap Hazır!

10 Kasım 2017 3 Yazar: Emine Zaman

Acil para lazım olduğu zamanlarda kişinin hesabında nakit para yoksa kişi zor durumda kalabiliyor. Garanti Bankası, vatandaşların böylesi durumlarda kullanabilecekleri, her daim hazırda bulunacak bir hesap geliştirdi. Avans Hesap adı verilen bu hesap, müşterinin hesabında nakit yoksa eksi bakiyeye girerek nakit çekime ya da alış veriş yapmaya imkan tanıyor. Hatta günü gelmiş fatura ödemeleri de Garanti Avans Hesap sayesinde gerçekleştirilebiliyor. Garanti Bankası Avans Hesap özellikleri şu şekildedir…

Müşteri Garanti Avans Hesap bakiyesi doğrultusunda istediği kadar kullanım yapabilmektedir. Müşteri tarafından kullanılan tutara, kullanılan gün kadar banka tarafından faiz yansıtılmaktadır. Garanti Bankası ek hesap faiz oranı sabit aylık yüzde 1,84’tür.

  • Garanti kmh hesap dahilinde nakit çekilebilir, fatura ödenebilir, otomatik ödeme yapılabilir.
  • Ekside olan Garanti kredili mevduat hesabı bakiyesi, hesaba gelen paradan direkt olarak tahsil edilerek faiz işlemesi azalır/ gelen tutar eksi bakiyeyi karşılıyorsa faiz işlemesi sona erer.
  • Garanti avans hesap dahilinde kullanılan her 100 liraya günlük yalnızca 7 kuruş faiz işlemektedir.
  • Garanti avans hesaptaki meblağ müşteriler tarafından 7 gün 24 saat kullanılabilir.
  • Garanti Bankası kmh hesap bakiyesini müşteri talebi ile artırabilir ya da eksiltebilir. Ayrıca banka bu kararı kendisi de tek taraflı değerlendirme hakkına sahiptir.

Garanti Avans Hesap Açılışı ve Limit Artırımı Talep Kanalları!

Garanti Bankası eksi hesap açtırmak isteyen vatandaşlar için pek çok farklı kanaldan başvuru olanağı sağlamaktadır. Garanti Bankası’nın avans hesap başvurusu aldığı kanallar; Garanti internet şubesi, Garanti Bankası resmi internet sitesi, Garanti Cep, Garanti Paramatik ve Garanti Bankası şubeleridir.

Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletme (KOBİ) sahibi iseniz, Garanti Bankası’nın KOBİ’lere özel olarak sunduğu Garanti Hazır Hesap’ı buradan inceleyebilirsiniz.