CEPTETEB Hangi Banka CEPTETEB İletişim

CEPTETEB Hangi Banka CEPTETEB İletişim

6 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Çağımızda bankacılık işlemleri artık bankaya gitmeden, evden çıkmadan, arabada giderken ya da iş yerindeyken yapılabilmektedir. Bankaların mobil uygulamaları ya da internet bankacılığından verdiği hizmetler gün geçtikçe artmaktadır. CEPTETEB de bankayı cebinize getiren bir sistem niteliğindedir. Bankacılık işlemleriniz için cebinizde CEPTETEB uygulamanız olması, istediğiniz her an her bankacılık işlemini gerçekleştirmek için yeterlidir. CEPTETEB hangi banka CEPTETEB iletişim Masrafsız bankacılık CEPTETEB nedir ve daha pek çok farklı sorunun cevabı yazımızda yer almaktadır.

CEPTETEB Hangi Banka CEPTETEB İletişim

TEB’in (Türk Ekonomi Bankası) CEPTETEB uygulaması müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Uygun faiz oranları, avantajlı kampanyaları bulunan CEPTETEB şubesiz bankacılık hizmetini en pratik hali ile sunmaktadır. CEPTETEB iletişim kaynakları aşağıdaki gibidir.

  • CEPTETEB resmi internet sitesi: https://www.cepteteb.com.tr/
  • CEPTETEB Müşteri Hizmetleri, CEPTETEB Tel. No: 0850 222 09 29
  • CEPTETEB Merkezinin Bulunduğu Yer: TEB Kampüs C ve D Blok Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL
  • CEPTETEB Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 35 35

CEPTETEB Nedir?

CEPTETEB TEB’in bankacılık işlemlerini cebinize getirdiği bir uygulamadır. CEPTETEB bütün bankacılık işlemlerini bankaya gitmeden, sıra beklemeden, anında yapmanıza olanak sağlamaktadır.

CEPTETEB’e Nasıl Müşteri Olunur?

Çağın dijital bankalarından olan CEPTETEB müşterisi olmak için çok kolay! Mobil uygulamadan ya da internet sitesinden başvuru formunu doldurarak anında CEPTETEB’li olabilirsiniz. Hali hazırda TEB müşterisi olanlar için CEPTETEB’li olmak çok daha kolaydır; CEPTETEB internet şubesine girerek avantajlardan yararlanabilirler.

CEPTETEB’de Masraf Alınır Mı?

Şubesiz bankacılık adı altında, dijital bankacılık hizmeti veren CEPTETEB’de şube olmadığı için masraf da yoktur. Bu sebepten gereksiz masraf ödemekten kurtulmuş olursunuz. CEPTETEB şubesiz, dijital bankacılık alanında faaliyet gösterdiği için iyi faiz oranları ve avantajlar sunmaktadır.

CEPTETEB Avantajları Nelerdir?

  • Masrafsız bankacılık hizmeti veren CEPTETEB, müşterilerine avantajlı kampanyalar da sunmaktadır. CEPTETEB kredi kartı ile Appstore, Dijiturk Play, Netflix, BlueTv, vb. gibi yerlerden yapılan alışverişlerde % 50 indirim sağlamaktadır.
  • CEPTETEB kredi kartı ya da CEPTETEB Hesap dahilinde verilen 3 adet fatura ödeme talimatına 75 TL hediye verilmektedir. 2 adet fatura ödeme talimatına ise 50 TL hediye edilmektedir.
  • CEPTETEB kredi kartı yahut CEPTETEB banka kartı ile ayda 1 kez Workinton ofislerinde ücretsiz çalışma imkanı bulunmaktadır. Workinton’un konforlu çalışma alanlarından CEPTETEB ile faydalanabilirsiniz.
  • Anlaşmalı havalimanlarında bulunan hızlı geçiş özelliği CEPTETEB’li müşterilere ücretsizdir. CEPTETEB’li olmak bu bakımdan da bir ayrıcalıktır.

CEPTETEB Kredi Kartı Var Mıdır?

CEPTETEB’in kredi kartı Tek Kart’tır. CEPTETEB kredi kartı Tek Kart ile avantajlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

CEPTETEB’de Kredi Kullanımı Yapılabilir Mi?

Dijital bankacılık hizmeti veren CEPTETEB dahilinde kredi kullanılabilmektedir. Talep ettiğiniz kredi ürününe CEPTETEB uygulamasından ulaşabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi ya da CEPTETEB konut kredisi ürünleri bulunmaktadır.

CEPTETEB Faiz Oranları

CEPTETEB faiz oranları uygun olmakla birlikte piyasa koşullarına göre farklılık gösterebilmektedir. CEPTETEP kredi ürünleri kapsamında kredi tahsis bedeli talep etmemektedir. Masrafsız bankacılık Enpara Kimin? Enpara hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.