Kuveyt Türk Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Kuveyt Türk Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

5 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Orta Doğu merkezli güçlü finans kuruluşu Kuveyt Türk Katılım Bankası ülkemiz katılım bankacılığı sektöründe yıllardır hizmet vermeye devam ediyor. Müşterilerine İslami hassasiyetler doğrultusunda bankacılık hizmeti verdiğini belirten Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın hizmetleri arasında kiralık kasa hizmeti de bulunuyor. Maddi ya da manevi değeri olan varlıklarını kiralık kasalarda saklamak isteyenler için Kuveyt Türk kiralık kasa hizmeti sağlamakta. Kuveyt Türk Kiralık Kasa Ücretleri ve boyutları için yazımızın devamında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Kuveyt Türk Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Kuveyt Türk kiralık kasa boyutları 3 şekilde tasnif edilmiştir. Bunlar Kuveyt Türk küçük boy kiralık kasa, Kuveyt Türk orta boy kiralık kasa ve Kuveyt Türk büyük boy kiralık kasadır. Kuveyt Türk Kiralık kasa kiralama süresi de 4 şekilde tasnif edilmiştir. Bunlarda 1 aylık kiralık kasa, 3 aylık kiralık kasa, 6 aylık kiralık kasa ve yıllık kiralık kasadır. Kuveyt Türk Kiralık Kasa Ücretleri; kiralık kasanın boyutuna ve ne kadar süre ile kiralandığına göre değişiklik göstermektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankası kimin, Kuveyt Türk Katılım Bankası ortaklık yapısı nasıl yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Kuveyt Türk kiralık kasa hizmeti karşılığında müşterilerden bir de depozito talep etmektedir. Kiralık kasanın anahtarlarının hizmet süresi sona erdiğinde sorunsuz olarak bankaya teslim edilmesi durumunda kiralık kasa depozitosu kesintisiz olarak müşteriye tekrar ödenmektedir. Kuveyt Türk kiralık kasa boyutları ve Kuveyt Türk kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir. Kuveyt Türk kiralık kasa için depozito ücretleri de aşağıda verilmiştir.

Kuveyt Türk Küçük Boy Kiralık Kasa Ücretleri

 • Kuveyt Türk yıllık küçük boy kiralık kasa ücreti 350 TL’dir. Kuveyt Türk yıllık küçük boy kiralık kasa depozito ücreti 260 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 6 aylık küçük boy kiralık kasa ücreti 235 TL’dir. Kuveyt Türk 6 aylık küçük boy kiralık kasa depozito ücreti 145 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 3 aylık küçük boy kiralık kasa ücreti 110 TL’dir. Kuveyt Türk 3 aylık küçük boy kiralık kasa depozito ücreti 110 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 1 aylık küçük boy kiralık kasa ücreti 60 TL’dir. Kuveyt Türk 1 aylık küçük boy kiralık kasa depozito ücreti 90 TL olarak belirlenmiştir.

Kuveyt Türk Orta Boy Kiralık Kasa Ücretleri

 • Kuveyt Türk yıllık orta boy kiralık kasa ücreti 450 TL’dir. Kuveyt Türk yıllık orta boy kiralık kasa depozito ücreti 260 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 6 aylık orta boy kiralık kasa ücreti 270 TL’dir. Kuveyt Türk 6 aylık orta boy kiralık kasa depozito ücreti 180 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 3 aylık orta boy kiralık kasa ücreti 150 TL’dir. Kuveyt Türk 3 aylık orta boy kiralık kasa depozito ücreti 145 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 1 aylık orta boy kiralık kasa ücreti 65 TL’dir. Kuveyt Türk 1 aylık orta boy kiralık kasa depozito ücreti 110 TL olarak belirlenmiştir.

Kuveyt Türk Büyük Boy Kiralık Kasa Ücretleri

 • Kuveyt Türk yıllık büyük boy kiralık kasa ücreti 525 TL’dir. Kuveyt Türk yıllık büyük boy kiralık kasa depozito ücreti 260 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 6 aylık büyük boy kiralık kasa ücreti 300 TL’dir. Kuveyt Türk 6 aylık büyük boy kiralık kasa depozito ücreti 180 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 3 aylık büyük boy kiralık kasa ücreti 180 TL’dir. Kuveyt Türk 3 aylık büyük boy kiralık kasa depozito ücreti 145 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kuveyt Türk 1 aylık büyük boy kiralık kasa ücreti 70 TL’dir. Kuveyt Türk 1 aylık büyük boy kiralık kasa depozito ücreti 110 TL olarak belirlenmiştir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası kimin, Kuveyt Türk Katılım Bankası ortaklık yapısı nasıl yazımıza da buradan göz atabilirsiniz.