Kuveyt Türk Çiftçi Kart Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

Kuveyt Türk Çiftçi Kart Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

28 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Tarımsal alanda üretim yapan çiftçilerimize özel ürünlerden biri de çiftçi karttır. Çiftçi kartlar özel avantajları ile üreticilerimize kolay ödeme avantajları sunmakta ve üretime destek olmaktadır. Tarım kart ile üretime destek olan bankalardan biri de Kuveyt Türk Katılım Bankası’dır. Kuveyt Türk çiftçi kart Kuveyt Türk Tohum Kart başvurusu ve özellikleri detaylı bir şekilde makalenin devamında anlatılmıştır.

Kuveyt Türk tarım kart ile nakit avans çekme imkanı, 12 aya varan vadelendirme fırsatı bulunmaktadır. Ayrıca banka tarımsal alanda faaliyet gösteren çiftçilerimize hasat dönemlerinde ödeme yapma imkanı sunmaktadır. Kuveyt Türk tarım kart ile üreticilerimize çeşitli avantajlar da tanımaktadır.

Kuveyt Türk Tohum Kart Özellikleri

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarım kart özellikleri ve avantajları aşağıda sıralanmıştır.

  • Kuveyt Türk Tohum Kart dahilinde yıllık kart ücreti alınmamaktadır. Kuveyt Türk çiftçi kart aidatsız kredi kartıdır.
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası tarım kart kapsamında gerçekleştirilen harcamalarda 1 yıla kadar erteleme imkanı bulunmaktadır.
  • Kuveyt Türk çiftçi kart uyarınca bankanın şubelerinden TARSİM sigortası yaptırılabilmekte ve sigorta poliçe bedeli 12 ay sonra ödenebilmektedir.
  • Kuveyt Türk Tohum Kart ile üye iş yeri şartı aranmaksızın yapılan işlemler 1 yıla kada vadelendirilebilmektedir.
  • Tohum Kart ile Kuveyt Türk anlaşmalı üye iş yerlerinden yapılan işlemler için vade farkı tahsil edilmemektedir.
  • Kuveyt Türk çiftçi kart dahilinde esnek vade imkanı bulunmaktadır. Tarım kartın bu özelliği sayesinde ekstre dönemlerinizi 2 ile 12 ay arasında bir vadede belirleyerek ödemelerinizi gelirinize göre gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin ürettiğiniz ürünün hasat zamanına göre bir vade belirleyerek ödemenizi eliniz sıkışmadan yapabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Tohum Kart ile gübre, fide, tohum, zirai ilaç, vb. gibi tarımsal harcamalarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Katılım Bankası tarım kart ile kuyum sektörü, araç galeri, alkollü içecek satan market ve tekel bayi, kontör, vergi, sigara alışverişleri; şans oyunları ile kumarhane işlemleri, mahkeme ve para cezaları, döviz ve bağış işlemleri, kablolu ve/ veya ücretli TV ödemeleri yapılamamaktadır. Bu işlemler haricinde diğer pek çok işlemi Kuveyt Türk tarım kartı Tohum Kart ile yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çiftçi Kart Kuveyt Türk Tohum Kart Başvurusu

Kuveyt Türk tohum kart nasıl alınır sorusuna da kısaca cevap vermek gerekirse… Kuveyt Türk tarım kart başvurusu yapmak için bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz. Buna ek olarak Kuveyt Türk internet bankacılığı üzerinden de Kuveyt Türk tarım kart başvurusu yapılabilir. Buna ek olarak Kuveyt Türk müşteri hizmetleri ile de görüşerek Kuveyt Türk çiftçi kart başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Bunun için müşterinin ÇKS (çiftçi kayıt sistemine) üye olması ilk şarttır. Buna ek olarak banka müşteriden ek belgeler de talep edebilmektedir.

Yapı Kredi tarım kart Verimli Kart hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.