Kuveyt Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

Kuveyt Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

10 Ocak 2020 1 Yazar: Nilgün Ciğerci

Katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren Kuveyt Türk Katılım Bankası 500’e yakın şubesi binlerce ATM’si ile müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Hızlı, kolay ve her daim bankacılık işlemlerimizi yapabildiğimiz ATM’ler müşterilerin özellikle para çekmek ve yatırmak için en çok kullandığı bankacılık sistemlerinden biridir. ATM limitleri hakkında pek çok merak edilen konu bulunmaktadır. Kuveyt Türk ATM günlük para çekme limiti 2020 yazımızda bu konular hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

 Kuveyt Türk ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

Kuveyt Türk Katılım Bankası ATM günlük para çekme limiti 3.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu miktar Kuveyt Türk ATM’lerinden kart ile çekilebilecek maksimum tutardır. Lakin bu konuda para çekme işlemini gerçekleştireceğiniz ATM’nin de önemi vardır. Kuveyt Türk şubelerinde bulunan bir ATM’den para çekecekseniz maksimum limit 20 bin TL olmaktadır.

Kuveyt Türk ATM Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

Kuveyt Türk ATM’lerinden yanınızda kartınız olmasa dahi para çekimi yapabilirsiniz. Kuveyt Türk ATM kartsız para çekme işlemi iki farklı şekilde yapılabilmektedir. Bunlardan biri karekod ile para çekme diğeri ise referans kodu ile para çekmedir. Kuveyt Türk ATM karekod ile para çekme limiti ya da Kuveyt Türk ATM QR ile para çekme limiti 3.000 TL’dir. Kuveyt Türk referans kodu ile para çekme limiti ise 500 TL’dir. Kuveyt Türk Katılım Bankası referans kodu ile günlük maksimum 500 TL, aylık ise 1.500 TL nakit çekilebilmektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankası çalışma saatleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Kuveyt Türk ATM Kartsız Para Yatırma Limiti 2020! Kuveyt Türk ATM Döviz Yatırma Limiti 2020!

Kuveyt Türk ATM günlük kartsız para yatırma limiti 19.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu miktar, parayı kendi hesabınıza yatırdığınızda geçerlidir. Başkasının hesabına para yatırmak istediğinizde yatırılabilecek maksimum tutar değişmektedir. Kuveyt Türk ATM başkasının hesabına kartsız para yatırma limiti 1.900 TL’dir.

Kuveyt Türk ATM kartsız Euro yatırma limiti, Kuveyt Türk ATM dolar yatırma limiti de 19.000 olarak belirlenmiştir. Bu miktarda yine kendi hesabınıza yatırdığınızda uygulanan üst limittir.

Kuveyt Türk ATM Para Yatırma Limiti 2020! Kuveyt Türk ATM Döviz Yatırma Limiti 2020!

Kuveyt Türk ATM’lerinden kendi hesabınıza 100.000 TL’ye kadar para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Kuveyt Türk ATM Euro yatırma limiti, Kuveyt Türk ATM dolar yatırma limiti de 100.000 TL’dir. Bu miktar yatırılan Euro ve dolar toplamının değerini ifade etmektedir. Kuveyt Türk ATM para transfer limiti 4.000 TL’dir.

Kuveyt Türk ATM İşlem Limitleri 2020!

Kuveyt Türk Katılım Bankası ATM’den yapılabilen bazı işlem limitleri şu şekildedir:

  • Kuveyt Türk ATM kartsız kredi kartı borç ödeme limiti 15.000 TL,
  • Kuveyt Türk ATM kartsız karta EFT limiti 1.500 TL,
  • Kuveyt Türk ATM kartsız IBAN’a EFT limiti1.500 TL,
  • Kuveyt Türk ATM nakit avans limiti 2.000 TL,
  • Kuveyt Türk ATM karta EFT limiti 2.000 TL,
  • Kuveyt Türk ATM IBAN’a EFT limiti 2.000 TL,
  • Kuveyt Türk ATM havale limiti 4.000 TL,
  • Kuveyt Türk ATM virman limiti 4.000 TL.

Kuveyt Türk Katılım Bankası çalışma saatleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.