KT Bank Kredi Kartı Almanya Kuveyt Türk Kredi Kartı

KT Bank Kredi Kartı Almanya Kuveyt Türk Kredi Kartı

27 Şubat 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın Almanya’da iştirak kuruluşu olarak hizmet veren KT Bank, gurbetçilerimiz başta olmak üzere İslami Bankacılık hizmeti veren hemen herkes için en uygun adreslerden birisi konumunda bulunuyor. Faiz hassasiyeti bulunan müşterilere özel hizmetler sunan KT Bank kredi kartı ürünü ile Almanya da önemli bir boşluğu dolduruyor. Almanya Kuveyt Türk kredi kartı hakkında yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

KT Bank Kredi Kartı Almanya

KT Bank kredi kartı ürünü olarak müşterilerine iki farklı seçenek sunmaktadır. Bu ürünlerden ilki KT Mastercard olarak ön plana çıkmaktadır. KT Bank Mastercard içeriğinde banka kartı ve kredi kartı özellikleri aynı anda bulunmaktadır. Bir diğer seçenek ise KT Jetzz Card olarak ön plana çıkmaktadır. KT Bank Jetzz Card Almanya’da kredi kartı kullanmak isteyenler için cazip fırsatlar sunmaktadır. Her iki ürünü de detaylı olarak inceleyelim. İşte KT Bank kart çeşitleri…

KT Mastercard veya KT Bank Mastercard!

Aynı anda hem banka kartı hem de kredi kartı olarak kullanılabilen KT Mastercard; müşterilerin dini inançları doğrultusunda banka kartı ve kredi kartı hizmeti sağlamaktadır. Üstelik son derece güvenlidir. KT Bank Mastercard hesabınızda para olmadığında da kullanılabilir ve hesabınıza kullanılan tutar borç olarak yanısıtılır.

KT Mastercard Özellikleri

  • KT Mastercard ile dünyada 36 milyonu aşkın farklı noktada alış veriş yapabilirsiniz.
  • KT Mastercard ile temassız ödeme yapabilirsiniz.
  • KT Mastercard ile dünyanın her yerinden para çekebilirsiniz.
  • KT Mastercard ile ödeme yaparak hesabınıza borç kaydedilmesini sağlayabilirsiniz.

KT Mastercard Başvuru

Kuveyt Türk Bank Almanya kredi kartı ve KT Bank banka kartı özelliklerini bir arada sunan KT Mastercard başvurusu KT Bank şubelerinden kolayca yapılabilmektedir. KT Bank şubeleri için buraya göz atabilirsiniz.

KT Jetzz Card veya KT Bank KT Jetzz Card

Alışverişleri taksitlendirmek ve Almanya’da kredi kartı edinerek tüm dünyada kullanmak istiyorsanız KT Jetzz Card tam size göre. Kuveyt Türk Almanya kredi kartı hizmeti Jetzz Card ile 50 Euro ve üzerinde yapılan alış verişler taksitlendirilebilmektedir. Ayrıca KT Jetzz Card’ın farklı avantajları da bulunmaktadır.

KT Jetzz Card Özellikleri

  • KT Jetzz Card ile 50 Euro ve üzeri alışverişleri taksitlendirmek mümkün.
  • KT Jetzz Card en uygun koşulları sunmaktadır.
  • KT Jetzz Card ile 6 veya 12 aylık taksitlendirme yapmak mümkündür.
  • KT Bank kredi kartı limiti yüksektir. KT Jetzz Card 25.000 Euro’ya kadar limit tahsis edilebilmektedir.
  • KT Bank kredi kartı aidatı düşüktür. KT Bank kredi kartı KT Jetzz Card yıllık ücreti sadece 30 Euro’dur.
  • KT Bank kredi kartı KT Jetzz Card ile yapılan alış verişler 6 aya kadar taksitlendirilirse yüzde 2,64 ve 12 aya kadar taksitlendirilirse yüzde 4,94 kar payı uygulanmaktadır.

KT Bank Kredi Kartı KT Jetzz Card Nasıl Kullanılır?

Kuveyt Türk Almanya kredi karı KT Bank’ın kredi kartı Jetzz Card ile mağazadan ya da internetten alış veriş yapıldıktan sonra taksitlendirme detayları KT Bank tarafından müşteri cep telefonuna gönderilmektedir. KT Bank kredi kartı başvurusu KT Bank resmi internet sitesinden kolayca yapılabilmektedir. Yahut KT Jetzz Card başvurusu için KT Bank şubelerine de uğrayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi KT Bank müşteri hizmetlerinden hafta içi saat 8 ile 18 arasında 069 – 255 10 200 telefon numarasından alınabilir.

Kuveyt Finans kurumu kimin, Kuveyt Türk Almanya hakkında bilgi edinmek, Kuveyt Türk batar mı sorusuna cevap bulmak ve Kuveyt Türk ortaklık yapısı nasıl görmek için buraya göz atabilirsiniz.