KAREL: TOGG ile Karel’den Dev İş Birliği

KAREL: TOGG ile Karel’den Dev İş Birliği

9 Mart 2021 0 Yazar: Şerife Uslu

KAREL: TOGG ile Karel’den dev iş birliği! Karel Elektronik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP’a yapılan açıklamada; “TOGG bünyesinde geliştirilecek araç için tasarlanması gereken elektronik kontrol ünitesi kapsamında değerlendirdiğimiz bagaj kapağı kontrol ünitesinin tasarım ve üretim faaliyetleri için firmamızın tercih edildiğine dair “Letter of Nomination” tarafımıza ulaşmıştır” ifadesine yer verildi. Yerli ve milli otomobil projesi TOGG ile Karel arasında geliştirilecek iş birliği hakkında yapılan açıklama detaylı şekilde haberimiz devamında yer almaktadır. Ayrıca Karel gelir tablosu kar yazdı haberi için de buraya göz atılabilir.

KAREL: TOGG ile Karel’den Dev İş Birliği

Karel’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“ Firmamız son 5 yıldır otomotiv alanındaki faaliyetlerini çevresel görüş sistemleri ve elektronik kontrol ünitesi üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu çalışmaların neticesinde TOGG’la da görüşüp üzerinde çalıştığımız çeşitli projelerimizi TOGG’la paylaşma fırsatını yakalamıştık.

Bugün, TOGG bünyesinde geliştirilecek araç için tasarlanması gereken elektronik kontrol ünitesi kapsamında değerlendirdiğimiz bagaj kapağı kontrol ünitesinin tasarım ve üretim faaliyetleri için firmamızın tercih edildiğine dair “Letter of Nomination”  tarafımıza ulaşmıştır.

Bu tercih, aynı zamanda firmamızın bu projede TOGG bünyesinde doğrudan tedarikçi listesi içerisinde yer almasına da olanak tanıyacaktır. ”

Özel Durum Açıklaması (Genel)
Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Evet (Yes)
Bildirim İçeriği

Yararlanılan kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/916691