İwis Zincir Türkiye’de Yetkili Bayisi Acs Güç Aktarım Sistemleri

İwis Zincir Türkiye’de Yetkili Bayisi Acs Güç Aktarım Sistemleri

11 Mayıs 2022 0 Yazar: Şerife Uslu

Dünyaca ünlü Alman markası üretimi olan iwis zincir dayanıklılığı ve son derece kaliteli yapısı ile firmaların ilk tercihleri olarak bilinmektedir. Firma üretmiş olduğu beş farklı zincir modeli ile dünya çapında ihtiyaçlara cevap vermektedir. Bu markalar jwis, elite, euro chain, flexon ve ecoplus olmaktadır. Tüm modelleri ile birçok ülkede bayiliği olan firmanın Türkiye’deki bayilerinden biri olan Acs Güç Aktarım Sistemleri ile zincir sitemlerinde nasıl bir hizmet sunulduğunu konuştuk.

Zincir Modelleri Ne İşe Yarar?

Zincirler, endüstriyel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Birçok anlamda üreticilerin ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu amaçları kaldırma, tahrik ya da taşıma olarak niteleyebiliriz. Jwis zincir kullanılarak üretimlerinizi daha uzun ömürlü ve etkin kullanmanız mümkündür. İwis yetkili bayisi olarak konuşan Acs Güç Aktarım Sistemleri yetkilileri jwis zincirlerin satışı esnasında ve satış sonrası hizmetlerde firmalarının çok titiz bir şekilde çalıştığını söylemektedir. Kaliteli ve dayanıklı zincir sistemlerinin verimli, uzun yıllar kullanım sağlanması için bu alandaki gelişmeleri takip etmekte olduklarını da eklemektedirler.

Zincir Sistemleri İçerisindeki Modeller ve Özellikleri Nelerdir?

Dünyanın en iyi zincir üretimlerini sağlayan Alman üreticisi iwis zincir markasının serilerinden biri olan Jwis zincir dayanıklılığı ile üreticilerin dikkatini çekmektedir. Son teknolojiler kullanılarak üretilen iwis zincirleri kullanan tüm firmalar üretimlerini arttıracak ve sanayileşme süreçlerinde uygun maliyetlerle işletmelerine fayda sağlayacak bu ürünlerin özelliklerini araştırarak satın almaktadır. Geçtiğimiz her gün kullanımı daha da artan iwis zincir için yine bu alanda özel olarak üretilen yağların zincir ömrünü uzatmak ve performansını arttırmak için kullanımı teşvik edilmektedir.

Alman mühendisler tarafından bu zincir türünde özel bir işçilik ile çalışıldığının altını çizen firma yetkilileri bu zincirin tasarımından kalitesine kadar detaylı bir çalışmanın ürünü olduğunu da sözlerine eklemektedir. Son teknolojik cihaz ve makinelerin kullanımı ile üretilen bu zincir türünde kullanım esnasında aksama, takılma ve diğer sorunlar yaşanmamaktadır. İwis zincir iç ve dış yapısı ile de görenlerin ve ilgililerin dikkatini çekmektedir.

Tasarım harikası olan bu zincir hakkında daha teknik bilgiler için Türkiye’deki yetkili bayi Acs Güç Aktarım Sistemleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sağlamlığı ve tasarımları ile dikkatleri çeken iwis chain serisinin ISO standartlarına uygun üretimi yapılmaktadır. Zincir sistemleri içerisindeki diğer modeller hakkında da kısa bilgi veren firma yetkilisi tarafından edindiğimiz bilgilere göre zincir sistemlerinin sürekli ihtiyaç duyulan alanlara göre modelleri yenilenmektedir. Mevcut jwis zincir çeşitliliği şu şekilde sıralanmaktadır; yaprak zincir, içerisi boş pim zincirler, pim over özellikli zincirler, tabak zincirler, kulp zincir, birikim zincirleri, esnek yapıda zincir, tüp taşıma zincirleri ve düz zincirler olmak üzere 9 farklı çeşittir. Taşıyıcı kullanım yerine göre ise sivri, düz ve eğri kulaklı zincir, çok sıralı bağlantılı zincirler, pimli, konveyör zincirleri bulunmaktadır. Özellikle sanayileşme grubunda bu zincirlerden yararlanabilirsiniz.

İwis zincir markası zincir grubunda en iyilerden biridir ve bakım gerektirmez. Mega life zincir çeşitliliği konusunda dayanıklı, sağlam serileri üretilmektedir. Türkiye bayi olan Acs güç atarım sistemlerinde tüm çeşitleri bulmanız ve tedarik etmeniz mümkündür. Firma tarafından diğer zincir türleri için yapılan açıklamalarda kısaca şöyledir;

  • Elite zincir, bu sağlam ve dayanıklı zincir serileri üreten iwis zincir markasının bir devam serisi olarak görülmekte ve elite chain kaliteli, uzun yıllar kullanımında sorun yaşanmayan bit türdür. Profesyonel ortamlarda uzman mühendisler tarafından hazırlanmış bir üründür. Acs Güç Aktarım Sistemleri bünyesinde tüm modellerinin bulunduğu söylenmektedir.  Tüm makinelerin daha etkin ve kaliteli çalışabilmesinde yardımcı olan bu ürün birçok alanda kullanılmaktadır. ISO 606 İngiliz ve ISO 606 Amerikan kalitesine dayanarak birinci sınıf malzeme kullanılmıştır. Firma yetkilisi, ürünün otomotiv, lojistik, konveyör, şekerleme, gıda, tarım gibi sektörlerde kullanımının fazla olduğunu belirtmektedir.
  • Flexon zincir; makinelerde yüksek performans verimliliği sağlayan bu zincir türünün tüm Türkiye’ye dağıtımı yapılabilmektedir.
  • Euro chain zincir, bir başka iwis zincir modeli de bu türdür. Kullanıldığı her alanda işletme ve ülkemize sağladığı fayda azımsanamayacak büyüklüktedir. Uygun fiyat garantisi ile sunulan bu türün tüm modellerini yetkili bayiden temin edebilirsiniz.
  • Ecoplus zincir, en çok talep edilen ve talebi karşılanmamakta yoğun bir şekilde çalışma yapılan bir başka iwis zincir modelidir.

Türkiye’nin en büyük yetkili bayilerinden biri olan Acs Güç Aktarım Sistemleri yetkilileri, küresel bir marka olan iwis chain ile satış sonrası garanti ve ek garanti koşulları gibi birçok seçenek sunduğunu dile getirmekte ve zincir sistemleri konusunda tüm yeni gelişmeleri ülkemize kazandırmaya devam edeceklerini de söylemektedir.