İş Bankası ATM Kartsız Para Çekme İş Bankası Kartsız İşlem

İş Bankası ATM Kartsız Para Çekme İş Bankası Kartsız İşlem

26 Şubat 2020 1 Yazar: Suat Bulut

İş Bankası Bankamatikleri son teknoloji ile donatılmış cihazlardır. İş Bankası müşterilerine sunduğu hizmetlerde hiçbir masraftan kaçınmayarak, dünya standartlarında ATM’ler ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bu kapsamda İş Bankası bankamatikleri kartsız para çekme ve para yatırma işlemi de yapmaya imkan tanımaktadır. İş Bankası ATM Kartsız Para Çekme İş Bankası Kartsız İşlem başlıklı yazımızda bu konuda pek çok detaya ulaşabilirsiniz.

İş Bankası ATM Kartsız Para Çekme İş Bankası Kartsız İşlem

Yazımızın devamında İşbank bankamatik kartsız para çekme ve İşbank bankamatik kartsız para yatırma işlemine dair şu sorulara cevap bulabilirsiniz. İşbank Kartsız Para Çekme Yapabilir Miyim? İş Bankası Karekod’la Para Çekme! İş Bankası Bluetooth ile Para Çekme! İş Bankası Cep Anahtar’la Para Çekme! İşbank Kartsız Para Yatırabilir Miyim? İşbank Kartsız Para Yatırma Limiti Ne Kadar? İş Bankası Karekod’la Para Yatırma! İş Bankası Bluetooth ile Para Yatırma!

İş Bankası Kartsız Para Çekme Yapabilir Miyim?

İş Bankası ATM’lerinden kartsız para çekilebilmektedir. İşbank kartsız para çekme seçenekleri aşağıdadır.

İş Bankası Karekod’la Para Çekme!

Kartsız İş Bankası karekodla para çekme işlemi şu şekilde yapılır.

İşCep’e giriş yapılır. İşcep menüsünden “Para Çekme” işlemi seçilir, “Karekod ile” seçimi yapılır, kullanılacak hesap seçilir, ATM’de 9 tuşuna basılır ve çıkan Karekod İşcep’e okutularak İşbank ATM kartsız para çekme işlemi tamamlanır. Karekod ile para çekme işleminin iOS 9 ve üzeri sürümler ile Android için 4.1 ve üzeri sürümlerde çalıştığı unutulmamalıdır. Telefonunuzun da konumu açık olmalıdır. İş Bankası karekodla para çekme alt limiti 10 TL’dir. İş Bankası karekodla para çekme üst limiti 3 bin TL’dir. (Günlük)

İş Bankası Bluetooth ile Para Çekme!

İş Bankası bluetooth para çekme işlemi şu şekilde yapılır.

İşcebe girilir ve menüden para çekme seçilir. Bluetooth seçilir, hesap seçimi yapılır, ATM’de bulunan Bluetooth etiketi telefona yaklaştırılır, bankamatik parayı verir. Bluetooth ile para çekme işleminin iOS 9 ve üzeri sürümler ile Android için 4.1 ve üzeri sürümlerde çalışır. (Günlük) İş Bankası bluetooth para çekme alt limiti 10 TL’dir. İş Bankası bluetooth para çekme üst limiti 3 bin TL’dir.

İş Bankası Cep Anahtar’la Para Çekme!

İş Bankası cep anahtarla para çekme işlemi şu şekilde yapılır.

İşcep uygulaması telefona yüklenir. Bu durumda otomatik olarak Cep Anahtar sahibi olunacaktır. Cep anahtar ile tek kullanımlık şifre üretilir. İş Bankası ATM’lerinden kartsız işlem menüsüne girilerek kart kullanmadan cep anahtar ile para çekilir.

İş Bankası Bankamatiğine Kartsız Para Yatırabilir Miyim? İş Bankası ATM Kartsız Para Yatırma Limiti Ne Kadar?

İş Bankası ATM’lerinden kartsız para yatırılabilir. İş Bankası günlük kartsız para yatırma limiti 18 bin Türk Lirası’dır. TCKN ile kartsız para yatırma işlemlerinde azami meblağ 18 bin Türk Lirası’dır.

İş Bankası Karekod İle Para Yatırma!

İş Bankası karekodla para yatırma işlemi şu şekilde yapılır.

İşCep’e giriş yapılır. İşcep menüsünden “Para yatırma” işlemi seçilir, “Karekod ile” seçimi yapılır, kullanılacak hesap seçilir, ATM’de 9 tuşuna basılır ve çıkan Karekod İşcep’e okutularak İş Bankası ATM kartsız para yatırma işlemi tamamlanır. Karekod ile para yatırma işleminin iOS 9 ve üzeri sürümler ile Android için 4.1 ve üzeri sürümlerde çalıştığı unutulmamalıdır. Telefonunuzun da konumu açık olmalıdır.

İş Bankası Bluetooth ile Para Yatırma!

İş Bankası bluetooth para yatırma işlemi şu şekilde yapılır.

İşcebe girilir ve menüden para yatırma seçilir. Bluetooth seçilir, hesap seçimi yapılır, ATM’de bulunan Bluetooth etiketi telefona yaklaştırılır. Bluetooth ile para yatırma işleminin iOS 9 ve üzeri sürümler ile Android için 4.1 ve üzeri sürümlerde çalışır. İş Bankası kredi kartı çeşitlerine de buradan göz atabilirsiniz.