ING Kredi Kartı Başvurusu ve Kart Çeşitleri

ING Kredi Kartı Başvurusu ve Kart Çeşitleri

12 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Mevduat faiz oranları, kredi seçenekleri ile müşterilerini oldukça memnun eden ING Bank kredi kartları ile de hizmet de sınır tanımıyor. ING Bank aidatsız kredi kartı, bol bol bonus kazandıran kredi kartı ve daha pek çok çeşit kredi kartı ürünleri ile kolay ve avantajlı alışveriş sağlıyor. ING Kredi Kartı Başvurusu ING kredi kartı çeşitleri ile birlikte haberimizde detaylı olarak bahsedilmiştir.

ING Bank kredi kartı ürünlerini, avantajlarını ve detaylı açıklamaları haberin devamında bulabilirsiniz. Yazı detayında bulabileceğiniz ING kredi kartı çeşitleri şunlardır: ING Pegasus BolBol Premium Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Bonus Kart, ING Light Kart.

ING Kredi Kartları Çeşitleri ve Özellikleri!

ING Pegasus BolBol Premium Kart

  • ING Pegasus BolBol Premium Kart ile yapılan tüm harcamalar kapsamında 100 TL’lik alışverişe 50 BolPuan kazanılmaktadır. Bunun yanı sıra Pegasus BolBol uçuş programı dahilinde Pegasus Havayolları’nda yapılan her 100 TL’lik alışverişe 100 BolPuan kazanılmaktadır.
  • ING Bank Pegasus BolBol Premium Kart ile Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Lounge hizmeti dahilinde konforlu bir şekilde ağırlanarak % 50 indirimle harcamalarınızı yapabilirsiniz.
  • ING Pegasus BolBol Premium Kart dahilinde yurt dışı tatillerinde seyahat sigortası hediye edilmektedir.
  • ING Pegasus BolBol Premium Kart kapsamında bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan, kart limitinin binde 5’i kadardır.
  • Bol puan kazandıran premium kartın yıllık ücreti 159 TL’dir.

ING Pegasus BolBol Classic Kart

ING Pegasus BolBol Classic Kart dahilinde yapılan her 100 TL’lik harcamaya 20 BolPuan hediye edilmektedir. Bunun yanı sıra yapılan her 100 TL’lik seyahat alışverişine 40 BolPuan, Pegasus Havayolları’nda gerçekleşen her 100 TL’lik harcamaya ise 100 BolPuan hediye edilmektedir.

ING Bank kredi kartları arasında olan ING Pegasus BolBol Classic Kart ile anlaşmalı iş yerlerinde taksitli alışveriş yapılabilmekte ve bonus toplanabilmektedir. ING Pegasus BolBol Classic Kart’ın yıllık ücreti 59 TL’dir.

ING Bonus Kart

ING Bonus Kredi Kartı ile yapılan harcamalarda bonus kazanılmaktadır. Kazanılan bonuslar arttıkça ING Bonus Plus Kart ve ING Bonus Premium Kart’a geçme imkanı doğabilmektedir. ING Bonus Kredi Kartı kapsamında +destek ile ihtiyaç duyulan her an asistans hizmeti sağlanabilmektedir.

ING Bonus Kredi Kartı dahilinde ING Bonus Plus Card, ING Bonus Premium Card ve ING Bonus Platinum Card olmak üzere 3 çeşit kredi kartı bulunmaktadır.

  • ING Bonus Plus Card, daha bol bonus kazandırmaktadır. Bu kredi kartına başvuru yöntemi ile değilde ING Bonus Card sahipleri kazandıkları bol bonus ile terfi edebilmektedirler. ING Bonud Plus Card’a geçerken Bonus Card’ın yaşının 6 aydan büyük olması gerekmektedir.
  • ING Bonus Premium Card da Bonus Plus gibi kazanılan bonuslar ile elde edilmektedir, başvuru yöntemi ile değil. ING Bonus Plus Card ile son 12 ayda en az 150 bonus kazanıldığı takdirde Bonus Puls Card, Bonus Premium ile değiştirilebilmektedir.
  • ING Bonus Platinum Card, ING Bonus Card’ın bütün özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, farklı avantajlarda sunmaktadır. ING Bonus Platinum Card sahibi olan ve bankada 250 bin TL ve üzeri mevduat ya da yatırıma sahip olan müşteriler, belirlenen ayrıcalıklardan faydalanabilmektedirler.

ING Light Kart

ING Light Kart aidatsız kredi kartı ürünüdür. Light Kart ile yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı avantajlarından faydalanabilirsiniz. ING Kredi Kartı Başvurusu ve ING kredi kartı çeşitleri haberi akabinde;

* ING Bank aidatsız kredi kartı Light Kart hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.