ING Avans Hesap ING Ek Hesap ING Destek Hesap

ING Avans Hesap ING Ek Hesap ING Destek Hesap

15 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

ING Bank kredili mevduat hesabı “Destek Hesap”tır. ING Bank destek hesap hesabınızda para olmasa dahi 7 gün 24 saat boyunca para çekebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz bir avans hesaptır. Her nakde ihtiyacım olduğunda kredi çekmek ile uğraşmayayım, hazırda kredim dursun diye düşünüyorsanız ING avans hesap dahilinde hesap açtırabilirsiniz. ING Avans Hesap ING Ek Hesap ING Destek Hesap hakkında haberimizde detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

ING Avans Hesap Özellikleri! ING Destek Hesap Açma!

ING Bank avans hesap dahilinde otomatik fatura ödemeleriniz, kira, okul taksiti vb. gibi düzenli ödemeleriniz hesabınızda para olmasa dahi aksamadan devam etmektedir. Bunun yanı sıra her ay ödediğiniz kredi ödemeleriniz de ING Bank kredili maaş hesabı dahilinde aksamaya uğramadan ödenmeye devam etmektedir. Bireysel kredilerinizin ilk ödemesi ING Bank Destek Hesap dahilinde gerçekleştirilmemektedir. ING ek hesap kapsamında kredi ödemelerinin gerçekleştirilebilmesi için, ek hesap faizinin ödenmiş olması gerekmektedir. ING avans hesap açma için kimliğiniz ve gelirinizi belirten belge ile bankaya başvurmanız gerekmektedir.

ING Avans Hesap ING Ek Hesap ING Destek Hesap Limit Artırma!

ING Bank destek hesap vadesiz mevduat hesabına bağlı olarak tanımlanan, bakiyenizde para olmadığında da para çekebileceğiniz ve bankacılık işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz bir kredili maaş hesabıdır. ING Bank KMH (kredili mevduat hesabı) vadesiz mevduat hesabınıza size özel limit ile tanımlanmaktadır. ING Bank ek hesap limiti gelirinize göre banka tarafından tayin edilmektedir. ING Avans Hesap ING Ek Hesap ING Destek Hesap limit arttırma başvuruları ING müşteri hizmetlerine ya da ING şubelerine yapılabilmektedir. Diğer bankaların avans hesap ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.

ING Avans Hesap ING KMH ING Destek Hesap Faiz Oranı!

ING avans hesap dahilinde uygulanan faiz oranı günlük olarak ve sadece kullanılan tutara işletilmektedir. ING KMH faiz oranı %1,45 olarak belirtilmiştir lakin bu oran müşteri özelinde farklılık gösterebilmektedir. ING destek hesap hesaplama örneği yapmak gerekirse, bankadan 1000 TL avans kullanan kişi ay sonunda bankaya 16 TL civarında faiz ödemesi yapmak durumundadır.

ING Avans Hesap Kapatma! ING Destek Hesap Kapatma!

ING Bank kredili maaş hesabı sizin talebinize binaen kapatılabilir. Bazı durumlarsa banka da ek hesabınızı kapatma yoluna gidebilir. ING Bank kredili mevduat hesabının kapanmaması için hesaba yansıyan faizin aylık düzenli ödenmesi ve bunun yanı sıra ING destek hesap dahilinde kullanılan ana paranın tamamının yılda en az bir kez ödenerek, bir gün süre ile artı bakiyede kalması gerekmektedir.

ING Taksitli Destek Hesap

ING Bank ek hesabınıza bağlı olan taksitli destek hesap, limitiniz kapsamında kullanabileceğiniz bir kredi olarak tanımlanmaktadır. ING Bank taksitli destek hesap dahilinde, vadesiz mevduat hesabınızda para olsa bile kullanabileceğiniz bir kredidir. ING taksitli destek hesap kapsamında 3, 6, 9 ve 12 aylık vadelerle finansman sağlanabilmektedir. Bahse konu hesap dahilinde ATM’lerden minimum 50 TL, diğer kanallardan (ING Bank şubeleri, internet şubesi, telefon bankacılığı, vs.) ise 100 TL’dir. ING Bank taksitli destek hesabı dahilinde kullanılan finansman geri ödemesinin ilk taksiti, kredi kullanımından bir ay sonradır.

ING Bank ek hesap sahibi olarak nakit sıkıntınızı giderebilir, ek hesabınıza bağlı taksitli destek hesap sahibi olarak da hazırda kredi bulundurabilirsiniz. Diğer bankaların avans hesap ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.