HSBC Aidatsız Kredi Kartı Concept Kart

HSBC Aidatsız Kredi Kartı Concept Kart

26 Nisan 2020 2 Yazar: Emine Zaman

Bankaların müşteri taleplerine yönelik hizmetleri arasında aidatsız kredi kartı ürünü de bulunmaktadır. Pek çoğumuzun ödemekten hoşlanmadığı kredi kartı aidatı, bankaların bazı kredi kartı ürünlerinde tahsil edilmemektedir. HSBC aidatsız kredi kartı Concept Kart ürünü de bu tür kredi kartlarından yalnızca biridir.

Müşteri memnuniyetine önem veren HSBC, müşteri özelinde hizmet vermeye devam ediyor. Kredi kartı aidatı ödemek istemeyen müşterilerine yönelik aidatsız kredi kartı çıkaran HSBC, Concept Kart ile müşterilerini memnun ediyor. HSBC Concept Kart sahibi olan müşteriler kartın mevcut taksitlendirme olanağından faydalanabilmektedirler. Bunun yanı sıra müşteriler Concept Kart ile yaptıkları alışverişlerden Adventage Nakitpuan kazanabilirler. Lakin dönemlik nakitpuan avantajından yararlanmak için müşterilerin, belirlenen ücreti ödemeleri gerekmektedir. HSBC Concept Kart sahipleri yıllık kart aidatı ödemezler.

HSBC Aidatsız Kredi Kartı Özellikleri!

Concept Kart dahilinde yapılan alışverişlerde farklı kampanyalardan ve indirimlerden faydalanmak isteyen müşterilerin, ekstra ücret ödemeleri gerekmektedir. HSBC aidatsız kredi kartı Concept Kart ile acil nakde ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avans, HSBC şubeleri ya da HSBC ATM’lerinin yanı sıra, yurt içi ve yurt dışındaki tüm bankaların ATM’lerinden çekilebilmektedir. Nakit avans çekimi; nakit avansın tutarına bağlı olarak nakit çekim ücreti ve müşterinin bahse konu meblağı kullanım süresine bağlı olan kredi faizi masraflarını da beraberinde getirecektir. Concept Kartın aidat ücreti talep etmeyen bir kredi kartı ürünü olması; nakit çekim vb. gibi hizmetlerden ücret alınmadığı anlamına gelmez. Müşterilerin bu ayrıntıyı gözden kaçırmaması gerekir.

HSBC Concept Kart Puanları Nerede Kullanılır?

Aidatsız kredi kartı Concept Kart ile HSBC’de hesabınızın olması durumunda, telefon yahut internet bankacılığından vadesiz hesabınıza para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. HSBC Concept Kart dahilinde Advantage Nakitpuan ve Tatilpuan avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra HSBC aidatsız kredi kartı Concept kart sahipleri akraba olma şartı aranmadan diledikleri kadar ek kart çıkarabilmektedirler. Aynı zamanda söz konusu ek kartların limit belirleme ve nakit çekebilme yetkisi verme işlemleri de kart sahibine aittir.

HSBC Concept Kart Başvurusu! HSBC Aidatsız Kart Başvurusu!

HSBC aidat ücreti olmayan kredi kartı Concept Kart sahibi olmak için HSBC şubelerine uğrayabilirsiniz. Buna ek olarak HSBC Concept Kart başvurusu 0850 211 0 111 numaralı HSBC Müşteri Hizmetleri aracılığı ile de gerçekleştirilebilir. Yahut HSBC resmi internet sitesi vasıtası ile de Concept Kart başvurusu yapılabilmektedir. Diğer bankaların aidatsız kredi kartı ürünleri için buraya göz atabilirsiniz.