Garanti’den Kadın Girişimcilere Kredi 2020!

Garanti’den Kadın Girişimcilere Kredi 2020!

28 Aralık 2019 0 Yazar: Suat Bulut

Garanti BBVA, Uluslararası Finans Kurumu, Avusturya Kalkınma Bankası ile Yeşil Büyüme Fonu ile protokoller imzaladı. İmzalanan protokollere göre Garanti BBVA, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projelerine, kadın girişimcilere ve KOBİ’lere toplamda 133 milyon dolar seviyesinde finansman sağlayacak. İşte Garanti’den kadın girişimcilere kredi, Garanti’den KOBİ’lere kredi, Garanti’den enerji projelerine kredi başlıkları altında detaylı bilgi…

Garanti’den Kadın Girişimcilere Kredi İmkanı!

Garanti Uluslararası Finans Kurumu (IFC), Avusturya Kalkınma Bankası (OeEB) ile Yeşil Büyüme Fonu (GGF) ile protokol imzaladı. Yapılan anlaşma neticesinde 22 ilde bulunan eneri verimliliği ve yenilenebilir enerji projelerine, kadın girişimcilere ve Küçük ve Ora Ölçekli İşletmeler’e (KOBİ’lere)  toplamda 133 milyon dolarlık finansman desteği sağlanacak. Bankadan yapılan açıklamaya göre söz konusu 3 kurumdan her biri ile farklı bir gruba finansman desteği sağlamak için anlaşma yapılmıştır.

Yapı Kredi yurt dışı kredi kartı kullanımı hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Garanti BBVA, Avusturya Kalkınma Bankası (OeEB) ile yaptığı anlaşma neticesinde kadın girişimcilerin desteklenmesi amacı ile finansman sağlamıştır. Garanti, Avusturya Kalkınma Bankası ile yaptığı anlaşma neticesinde 22 milyon dolarlık finansman sağlamıştır.

Garanti’den KOBİ’lere Kredi 2020!

Garanti BBVA, Uluslararası Finans Kurumu (IFC) ile yaptığı anlaşma neticesinde küçük ve orta ölçekli işletmelere finansman sağlayacaktır. Anlaşmaya göre 22 ilde yer alan KOBİ’ler başta olmak kaydı ile kadın girişimcilere finansman sağlanacaktır. Dünya Bankası Grubu üyesi olan IFC, özellikle Türkiye’de geçici koruma sağlanan nüfusun çoğunluğunun yaşadığı, genellikle güney ve güney doğu illerinde bulunan KOBİ’lerin desteklenmesi için Garanti’ye 90,75 milyon dolar değerinde bir finansman paketi sunmaktadır.

Bankaların aidatsız kredi kartları için buraya göz atabilirsiniz.

Garanti’den Yenilenebilir Enerjiye Kredi 2020!

Garanti BBVA Yeşil Büyüme Fonu (GGF) ile yaptığı anlaşma neticesinde enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji projeleri için finansman sağlamıştır. Garanti enerji verimliliği ve yenilebilir enerji projelerine kredi imkanı sunmak için GGF ile 20 milyon dolarlık finansman sağlamıştır.