Garanti Çiftçi Kart Garanti Ekin Kart Başvurusu

Garanti Çiftçi Kart Garanti Ekin Kart Başvurusu

20 Mart 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Pek çok alanda müşterilerine yönelik ürünler sunan ve finansman sağlayan Garanti Bankası çiftçilere, üreticilere özel ürünler de tasarlamıştır. Garanti Bankası üreticilere yönelik hazırladığı ürünler arasında çiftçinin avantajlı alışveriş yapmasına olanak sağlayan üretici kartı da bulunmaktadır. Garanti çiftçi kartı Garanti Ekin Kart’tır. Garanti Bankası çiftçi kart Garanti Bankası Ekin Kart hakkında detaylı bilgiyi Garanti Çiftçi Kart Garanti Ekin Kart Başvurusu başlıklı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Garanti Çiftçi Kart Garanti Ekin Kart Başvurusu

Garanti Bankası Ekin Kart ile üreticiye kolay ve avantajlı alışveriş imkanı sunmaktadır. Garanti üretici kart başvurusu yapmak için Garanti Bankası şubelerine uğrayabilir ya da Garanti internet şubesinden başvurabilirsiniz. Garanti Bankası Ekin Kart özellikleri ve avantajları aşağıda sıralanmıştır.

Garanti Bankası Çiftçi Kart Ekin Kart Özellikleri ve Avantajları

  • Garanti Bankası Ekin Kart çiftçilerin tarımsal ihtiyaçlarını karşılamaları ve ödemelerini kolaylıkla gerçekleştirmeleri amacı ile tasarlanmıştır.
  • Ekin kart ile Garanti Bankası anlaşmalı üye iş yerlerinden sektörel harcamalar avantajlı fiyatlarla yapılabilmekte ve ödemeler üreticinin nakit akışına göre düzenlenebilmektedir.
  • Garanti Ekin Kart ile anlaşmalı iş yerlerinden yapılan harcamalarda faizsiz vade fırsatı bulunmaktadır.
  • Garanti üretici kart ile anlaşmalı iş yerlerinden yaptığınız alışverişlerde belirlenen vadeye kadar ödeme yapmadan bekleyebilir ve bu süre zarfında faiz ödemeyebilirsiniz.
  • Yaptığınız alışverişlerin ödeme vadesi geldiği zaman vadesiz mevduat hesabınızdan borcunuz direkt ödenmektedir.

Garanti Bankası Ekin Kart dahilinde hesap kesim tarihi hasat döneminize göre belirlenmektedir. Vade süresi içerisinde ödenemeyen borçlarınız için hesap kesim tarihine kadar faiz hesaplanmaktadır. Hesap kesim tarihi geldiğinde hem ödenmeyen borçlar hem de faiz tutarının ödenmesi gerekmektedir.

  • Garanti üretici kart dahilinde söz konusu vade, anlaşmalı iş yerlerinden harcama yaptığınızda ödeme anında belirlenmektedir ve bu süre boyunca faiz uygulanmamaktadır.
  • Ekin Kart hesap kesim tarihi müşterinin hasat dönemine göre belirlenmektedir. Bu tarihte toplam borç ve toplam faiz tutarının ödenmesi gerekmektedir.
  • Garanti çiftçi kart ile yaptığınız alışverişlerde bonus kazanma olanağı bulunmaktadır.
  • Garanti Bankası Ekin Kart’ın bağlı olduğu asıl vadesiz hesabınızda bulunan para kadar alışveriş ve nakit çekim yapabilirsiniz.

Şekerbank çiftçi kart Şekerbank Hasat Kart özellikleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.