Garanti Bank Amsterdam Hollanda GarantiBank International

Garanti Bank Amsterdam Hollanda GarantiBank International

20 Mart 2020 1 Yazar: Nilgün Ciğerci

Onlarca yıldır Türkiye’de “Türkiye Garanti Bankası” adı ile hizmet veren Garanti Bankası, Türkiye haricinde de faaliyet gösteren bir finansal kuruluştur. Türkiye Garanti Bankası çatısı altında Malta ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde şubeleri bulunan Garanti Bankası’nın ayrıca iştirak kuruluşları da bulunmaktadır. GarantiBank International N.V. bu kapsamda Almanya ve Hollanda da bankacılık hizmeti vermektedir. Garanti Bankası Hollanda ile ilgili bilgiler Garanti Bank Amsterdam Hollanda GarantiBank International NV başlıklı yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Garanti Bank Amsterdam Hollanda GarantiBank International NV

GarantiBank International N.V Hollanda merkezli olarak faaliyet gösteren bir bankadır. Hollanda da merkezi bulunan GarantiBank International N.V’nin Almanya’da ve İsviçre’de şubesi, Türkiye’de de temsilciliği bulunmaktadır. GarantiBank International N.V. temsilciliği Türkiye’de İstanbul’da Maslak’ta yer almaktadır. GarantiBank International İstanbul Maslak ile ilgili bilgi almak için buraya göz atabilirsiniz.

Garanti Bankası Hollanda İletişim Bilgileri

Hollanda Garanti Bankası iletişim bilgileri; GarantiBank International N.V. Hollanda iletişim bilgileri başlığı altında şu şekildedir.

  • Hollanda Garanti Bankası Adresi: Keizersgracht 569-575, 1017 DR Amsterdam, The Netherlands
  • GarantiBank Hollanda Tel: +31 20 553 9700
  • GarantiBank Hollanda Fax: +31 20 624 2466
  • GarantiBank Hollanda Swift Kodu: UGBINL2A
  • GarantiBank Hollanda E-mail: [email protected]

Hollanda’da Hollanda kanunları doğrultusunda kurulmuş ve bu kapsamda da faaliyetlerine devam eden Garanti Bank International N.V. kariyer fırsatları da sunmaktadır. GarantiBank N.V.’de kariyer yapmak isteyenler bankaya şahsen müracaat edebilecekleri gibi; bankanın resmi internet sitesi aracılığı ile de iş başvurularını yapabilmektedirler. Bu kapsamda bankanın resmi internet sitesinde GarantiBank NV career başlığı bulunmaktadır. Garanti Bank International’e iş başvurusu yapmak isteyenler Garanti NV career kısmından ilgili formu doldurabilirler.

GBİ Nedir?

GBİ özellikle Hollanda ve Almanya’da Garanti Bank NV International’i ifade etmek için kullanılan bir kısaltmadır.

Garanti Bank NV International Mevduat Bankası Mı?

Garanti Bank NV international mevduat bankası olarak kurulmamıştır. Garanti International trader finance alanında uzmanlaşmıştır.

Yurtdışından Garanti Bankası’nı Nasıl Ararım?

Türkiye Garanti Bankası’nı yurtdışından aramak isteyenler +90 212 444 0 333 yahut +90 444 0 333 numaralı telefonlar üzerinden Türkiye Garanti Bankası ile iletişime geçebilirler. Garanti Bankası kimin, Garanti Bankası ortaklık yapısı nasıl gibi sorulara cevap bulmak istiyorsanız da buraya göz atabilirsiniz.