Garanti Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi

Garanti Aidatsız Kredi Kartı Bonus Flexi

30 Nisan 2020 5 Yazar: Şerife Uslu

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de her yetişkinin cebinde 2 tane kredi kartı bulunuyor. Türkiye ekonomisi ve maaşlar göz önüne alındığında, insanların pek çoğu kredi kartına ihtiyaç duyuyor. Kredi kartında aranan ilk özellik de şüphesiz aidatsız olması. Garanti aidatsız kredi kartı Bonus Flexi Kart ile sizlere aradığınız özelliği sunuyor.

Garanti Bankası müşterilerinin talepleri doğrultusunda Bonus Flexi Kart’ını hizmete sunmuştur. Bonus Flexi Kart pek çok özellik ve avantaja sahip olmakla birlikte “aidatsız” olması hasebiyle tercih sebebidir. Garanti Bankası aidatı olmayan kredi kartı Bonus Flexi sahipleri yıllık ücret ödemeden kredi kartlarını kullanabilirler. Aidatsız kredi kartı Bonus Flexi Kart size taksit ve bonus puan avantajı sağlamaktadır.

Garanti Bonus Flexi Kart Limiti Ne Kadar?

Garanti Bankası kart aidatı ödemek istemiyorum diyenler için geliştirdiği Bonus Flexi kart limiti için de bir sınır belirlememiştir. Bonus Flexi kart sahibi olmak isteyen vatandaşlar, talep ettikleri kredi karı limitini kredi kartı başvurusu esnasında bankaya belirtebilmektedirler. Bunun yanı sıra, Bonus Flexi kart limiti müşterinin talebi de dikkate alınarak banka tarafından belirlenmektedir. Kart limiti tayininde yasal kıstaslar olarak müşterinin farklı kredi kartları var ise bu kartların limitleri toplamı ve müşterinin kart borcu ödeme alışkanlığı Bonus Flexi karta tanımlanacak olan limitin belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Garanti Aidatsız Kredi Kartı Puan Kazandırıyor Mu?

Türkiye’de yaklaşık 250 bin civarında Bonus üye iş yeri bulunmaktadır. Bonus Flexi ile Bonus üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yaptığınız bu alışverişlerden bol bol bonus puan kazanırsınız. Bu kazandığınız bonus puanları dilediğiniz alışverişte kullanabilir, alışverişinizin keyfini yaşayabilirsiniz. Garanti Bankası aidatsız kredi kartı Bonus Filexi ile avantajlı ve keyifli alışveriş imkanı bulunuyor. Bonus Flexi’nin avantajlarından biri de nakte ihtiyacınız olduğunda, nakit avans çekebilmenizdir.

Bonus Flexi kartınız yanınızdaysa param yok diye dert etmeyin, anında nakit avans alabilirsiniz. Ürün ücreti talep edilmeyen Garanti aidatsız kredi kartı dahilinde yaptığınız alışverişlerde üst sınırı aşmanız durumunda limit aşma faizi uygulanmaktadır. Lakin bu özellik Bonus Flexi Kart’a mahsu bir dezavantaj değildir. Bankaların hemen hemen bütün kredi kartlarında limit aşım faizi uygulanmaktadır.

Garanti Bonus Flexi Kart Başvurusu!

Garanti Bonus Flexi kart başvurusu bir kaç farklı kanaldan yapılabilmektedir. Garanti aidatsız kredi kartı başvurusu için ilk seçenek Garanti BBVA şubeleridir. Bunun yanı sıra Bonus Flexi’ye başvuru yapmak isteyen vatandaşlar yerlerinden hiç kalkmadan Garanti BBVA müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek de Bonus Flexi başvurusunda bulunabilmektedirler. Garanti BBVA resmi internet sitesi aracılığı ile de Bonus Flexi kart başvurusu kolayca yapılabilmektedir. Bonus Flexi başvuru sonucu müşterinin bankaya başvurur esnasında vermiş olduğu iletişim telefonuna SMS olarak gelmektedir. Garanti Bankası aidatsız kredi kartı Bonus Flexi sizlere ücretsiz keyifli alışveriş fırsatı sunmaktadır. Diğer bankaların aidatsız kredi kartı ürünlerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.