Fibabanka ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

Fibabanka ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

11 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Fibabanka ülkemizde faaliyet gösteren özel sektör bankalarından bir tanesidir. Kuruluşundan bu yana müşterilerine daima kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen Fibabanka’nın günümüzde 83 şubesi bulunmaktadır. 83 şubesi, internet bankacılığı, telefon bankacılığı alanında aktif olan banka ATM bankacılığı ile de kolay ve hızlı bankacılık hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Banka ATM’lerinden yapılan işlem limitleri ve ücretleri şubelerde gerçekleştirilen işlemlere göre farklılık göstermektedir. Bu farklılıklar, Fibabanka ATM işlem limitleri, Fibabanka ATM işlem ücretleri, Fibabanka ATM günlük para çekme limiti 2020 başlıklı yazımızda bulunmaktadır.

Fibabanka ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020! Fibabanka ATM Para Çekme Limit Artırma 2020!

Fibabanka ATM günlük para çekme limiti 1.000 TL olarak belirtilmektedir. Bu miktar Fibabanka ATM’lerinden kartınız ile çekebildiğiniz tutardır. Bunun yanı sıra günlük para çekme limiti müşteri özelinde de farklılık gösterebilmektedir. Günlük ATM’lerden çekebildiğiniz tutar yetersiz geliyorsa bankanız ile iletişime geçerek limit artırım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka ATM para çekme limiti artırma işlemi için banka şubelerine uğrayabilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Fibabanka ATM Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

Fibabanka ATM’den kartsız para çekme limiti 1.000 TL’dir. Fibabanka kimin, Fibabanka iletişim kanalları, Fibabanka şubeleri gibi ayrıntılar için buraya göz atabilirsiniz.

Fibabanka ATM İşlemleri 2020! Fibabanka ATM Limitleri 2020!

Fibabanka ATM’lerinden para çekme, para yatırma, fatura ödeme, bakiye sorgulama, nakit avans çekme, vb. gibi işlemler yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra ortak ATM’lerden ya da başka bankaların ATM’lerinden de belirli işlemler ücretleri mukabilinde yapılabilmektedir. Fibabanka ortak ATM bakiye sorgulama işlem ücreti 1 TL’dir. Fibabanka ortak ATM ve farklı bankaların ATM’lerinden yapılan para çekme işlemi için 1,27 TL ücret tahsil etmektedir. Diğer banka ATM’lerinden borç ödeme işlemi için Fibabanka 1,04 TL ücret tahsil etmektedir.

Fibabanka ATM Para Yatırma Limiti 2020!

Fibabanka ATM’lerinden tek seferde maksimum 40 banknot yatırılabilmektedir. Fibabanka ATM’lerine yatırılabilecek en düşük tutar 10 TL’dir ve yatırılabilecek en büyük banknot 200 TL’dir. Fibabanka kimin, Fibabanka iletişim kanalları, Fibabanka şubeleri gibi ayrıntılar için buraya göz atabilirsiniz.