Evkur Finansman Kredisi Nedir Evkur Finansman Sorgulama!

Evkur Finansman Kredisi Nedir Evkur Finansman Sorgulama!

9 Şubat 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Finansman şirketleri ülkemiz ekonomik sisteminde önemli görevler üstleniyorlar. Bu kurumlardan birisi de Evkur Finansman. Evkur Finansman 1972 yılında Murat Halı Mağazaları olarak kurulmuştur. Firma 1987 yılında vizyonunu genişleterek perakende sektörüne yönelmiştir. 1994 yılında Murat Halı Mağazaları Evkur Alışveriş Merkezleri ismini almıştır. Evkur Finansman Kredisi Nedir Evkur Finansman Sorgulama başlıklı haberimizde Evkur Finansman nedir daha yakından bakalım.

Evkur Finansman Kredisi Nedir Evkur Finansman Sorgulama!

Evkur Alışveriş Merkezleri, kendisinden yapılan alış verişlerde alternatif ödeme yöntemi oluşması amacı ile Evkur Finansman kurulmuştur. Evkur Finansman hakkında yazımızda şu sorulara da cevaplar bulabilirsiniz. Evkur Finansman Kredisi Nedir? Evkur Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Evkur Finansman Taksit Ödeme Nasıl Yapılır? Evkur Finansman Ödeme! Evkur Finansman Borç Sorgulama Nasıl Yapılır? Evkur Finansman Şikayet Nasıl Yapılır? Evkur Finansman İletişim Kanalları!

Evkur Finansman Kredisi Nedir? Evkur Finansman Kredisi Nasıl Alınır?

Evkur Finansman kredisi, Evkur Finansman şirketi tarafından sağlanan alış veriş kredisidir. Evkur Finansman kredisi almak için 18 yaşından büyük olmak gereklidir. Ayrıca müşteriden adres teyit belgesi (güncel fatura ya da ikametgah ilmühaberi) ve kimlik istenilmektedir. Finansman Kurumlar Birliği hakkında bilgi edinmek için de buraya göz atabilirsiniz.

Evkur Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evkur kredi başvurusu Evkur Alışveriş Merkezleri’nden yapılabilmektedir. Kaç Evkur Mağazası var sorusunun cevabı ise 86’dır. Türkiye’nin pek çok farklı ilinde 86 Evkur Mağazası bulunmaktadır. Evkur kredi başvurusu ve Evkur kredi alma işlemleri Evkur Mağazaları’ndan yapılabilmektedir.

Evkur Finansman Taksit Ödeme Nasıl Yapılır? Evkur Finansman Ödeme!

Evkur Finansman taksit ödeme işlemi ya da Evkur Finansman ödeme yukarıda belirttiğimiz 86 Evkur Mağazası’ndan yapılabilmektedir.

Evkur Finansman Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Evkur Finansman borç sorgulama işlemi Evkur Alışveriş Mağazaları’ndan yapılabilmektedir. Ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz Evkur Finansman iletişim adreslerinden de Evkur Borç Sorgulama için Evkur Finansman ile iletişime geçilebilir.

Evkur Finansman Şikayet Nasıl Yapılır?

Evkur Finansman şikayet Evkur müşteri hizmetleri üzerinden yapılabilir. Daha büyük sorunlar için Finansman Kurumlar Birliği ile iletişime geçilebilir. Finansman Kurumlar Birliği hakkında bilgi edinmek için de buraya göz atabilirsiniz.

Evkur Finansman İletişim Kanalları!

Evkur iletişim bilgileri, Evkur Finansman müşteri hizmetleri gibi bilgiler aşağıdaki gibidir.

  • Evkur Finansman Adres: Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 Küçükçekmece – İSTANBUL
  • Evkur Finansman Telefon: 0 850 808 81 23
  • Evkur Finansman E-mail: [email protected]