Denizbank Çiftçi Kart Denizbank Üretici Kart

Denizbank Çiftçi Kart Denizbank Üretici Kart

15 Mart 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Tarım sektöründe faaliyet gösteren çiftçilere destek olan Denizbank, tarım kredisi kullandırmanın yanı sıra çiftçiye özel kart hizmeti sunmaktadır. Denizbank Çiftçi Kart ile çiftçilerimize avantajlı koşullar sağlamaktadır. Çiftçi Kart’a sahip olan müşteriler bu kart ile ödemelerini 20 gün daha erken alabilirler. Denizbank Çiftçi Kart Denizbank Üretici Kart başlıklı haberimizde detayları inceleyelim.

Denizbank Çiftçi Kart Denizbank Üretici Kart

Denizbank Çiftçi Kart ile, tarım sektörüne katkıda bulunmaktadır. Çiftçinin TMO’ya (Toprak Mahsulleri Ofisi) ürün teslimi sırasında Denizbank Çiftçi Kart kullanıldığı durumda, çiftçi ödemesini 20 gün erken alabilmektedir. Denizbank üretici kart mazot alımları için de kullanılabilmekte ve çiftçilere çok cazip imkanlar sunmaktadır. Denizbank üretici kart ile mazot alımlarında kampanyalardan yararlanma olduğu gibi, ödeme erteleme imkanı ile hasat zamanında ödeme yapabilme olanağına da kavuşulmuş olur.

Denizbank’ın üreticiye özel tasarladığı Çiftçi Kart ile 7 gün 24 saat boyunca, zaman fark etmeksizin alışveriş yapılabilmektedir. Çiftçi Kart yurt içi ve yurt dışında Electron ve Maestro amblemi bulunan her iş yerinde kullanılabilmektedir.

Denizbank tarıma özel kart ile Denizbank ATM’lerinden ve yurt içindeki diğer banka ATM’lerinden para çekilebilmekte ve bakiye sorgulanabilmektedir. Ayrıca Denizbank üretici kart taksitli nakit avans olanağı da sağlamaktadır. Bu sayede çiftçiler nakit aldıkları parayı peyder pey, taksitler halinde bankaya geri ödeyebilmektedirler.

Çiftçi Kart yurt dışında kullanılmak istendiğinde de, yurt dışında Electron ve Maestro amblemi bulunan ATM’lerden para çekilebilmekte, Denizbank ATM’lerinden de her türlü bankacılık işlemi yapılabilmektedir. Denizbank üretici kart yapılandırma vb. gibi farklı soruların ya da sorunların olması durumunda 0850 222 6 800 no’lu Deniz Bank Tarım Hattı ile görüşülebilir.

Deniz Bank Üretici Kart Başvurusu SMS!

Çiftçilik Belgesi ya da ÇKS’si bulunan üreticiler için üretici kart başvurusu son derece kolay. Deniz Bank üretici kart başvurusu SMS ile yapılabilmektedir. Deniz Bank üretici kart başvurusu 3280’e SMS gönderilerek yapılabilmektedir. Deniz Bank üretici kartın Deniz Bank çiftçi kart anlamına geldiğini söyleyerek bu noktada bir kafa karışıklığı yaşanmasının da önüne geçmekte yarar var. SMS ile Denizbank çiftçi kart başvurusu yapmak istemeyen vatandaşlar Denizbank şubelerine de üretici kart başvurusu yapabilmektedirler.

Tarım sektöründe üretim yapan çiftçilere özel olan Çiftçi Kart’a sahip olabilmek için, tarım bankacılığı hizmeti veren Denizbank şubelerine uğrayabilirsiniz. Size uygun diğer kart ve kredi kartları için buraya göz atabilirsiniz.

Denizbank Çiftçi Kart Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Denizbank üretici kart şifresi Denizbank internet bankacılığı aracılığı ile alınabilir. İnternet bankacılığı kullanmayanlar Denizbank üretici kart şifresini SMS ile de alabilirler. Bunun için; “SIFRE” boşluk sizin belirlediğiniz 4 haneli şifre ve tekrar boşluk kartınızın son dört hanesi ile kartınızın arkasındaki son üç rakamı yazarak 3280’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Bu konuda sıkıntı yaşarsanız Deniz Bank şubeleri ile de görüşebilirsiniz.