Denizbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

Denizbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

9 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Denizbank şubeleri, internet ve mobil şubesinin yanı sıra ATM’lerinden de pek çok hizmet vermektedir. Denizbank ATM’lerinden yapılabilen para çekme ve yatırma işlemlerinin yanı sıra fatura ödeme, havale, kredi kartı borç ödeme, avans çekim, şifre değiştirme, vb. gibi pek çok işlem gerçekleştirilebilmektedir. Bu konuda merak edilen pek çok konunun arasında Denizbank ATM günlük para çekme limiti 2020 da bulunmaktadır. Denizbank ATM günlük para çekme limiti hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Denizbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020!

Denizbank ATM günlük para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Günlük 1500 TL’ye kadar ücretsiz olarak Denizbank ATM’lerinden para çekebilirsiniz.

Denizbank ATM Limit Üstü Para Çekme Ücreti 2020! Denizbank ATM Limit Artırma 2020!

Denizbank ATM’lerinden 1500 TL’nin üzerinde çektiğiniz meblağ için minimum 5 TL, maksimum ise 20 TL arasında bir masraf ödemeniz gerekmektedir. Denizbank ATM limit üstü para çekme masrafı çektiğiniz meblağa göre farklılık göstermektedir. Denizbank bankamatiklerinden daha fazla ücretsiz nakit çekim yapabilmek için Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak limit artırma talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Denizbank ATM’den Günlük Para Yatırma Limiti 2020! Denizbank ATM Para Yatırma Ücreti 2020!

Denizbank ATM’lerinden kartınız ile yaptığınız para yatırma işlemleri için her hangi bir limit bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar para yatırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Lakin Denizbank ATM kartsız para yatırma limiti bulunmaktadır ve bu limit 19.990 TL’dir. Hem Denizbank banka kartınıza hem de kredi kartınıza bu limit dahilinde para yatırabilirsiniz. Denizbank ATM kartsız para yatırma ücreti 9 TL’dir. Kartlı olarak gerçekleştirdiğiniz para yatırma işlemi için para tahsil edilmemektedir. Denizbank mesai saatleri 2020, Denizbank çalışma günleri 2020 hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Denizbank Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

Denizbank kartsız para çekme fastpay uygulaması ile yapılabilmektedir. Fastpay Denizbank müşterisi olsun ya da olmasın herkesin kullanabileceği ve avantajlarından yararlanabileceği bir uygulamadır. Denizbank kartsız para çekme limiti Denizbank müşterisi olanlar için işlem başına 1.000 TL, günlük ise 1.990 TL’dir. Denizbank müşterisi olmayanlar için Denizbank fastpay para çekme limiti ise işlem başına 490 TL, günlük ise 1.990 TL’dir.

Denizbank Paracard İle Para Çekme Limiti 2020!

Paracard Denizbank’ın banka kartlarındandır. Denizbank Paracard günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir.

Denizbank Karekod İle Para Çekme Limiti 2020! Denizbank QR Para Çekme Limiti 2020!

Denizbank ATM karekod ile para çekme limiti 1.990 TL’dir. Denizbank günlük para çekme limiti ne zaman yenilenir sorularına cevap olarak şunu da söylemeliyiz ki, Denizbank ATM’sinden işlemi gerçekleştirdiğiniz saatin üzerinden 24 saat geçtikten sonra limitiniz yenilenmektedir. Denizbank mesai saatleri 2020, Denizbank çalışma günleri 2020 hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.