Burgan Bank Süper Hesap Burgan Bank KMH Başvurusu

Burgan Bank Süper Hesap Burgan Bank KMH Başvurusu

24 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kredili mevduat hesabı vadesiz mevduat hesabına bağlanan mini bir kredi ürünüdür. Hesabınızda para kalmadığı durumlarda dahi nakit çekebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz bir ek hesaptır kredili maaş hesabı. Burgan Bank kredili mevduat hesabı Süper Hesap ile acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilir para sıkıntısı çekmeden limitiniz dahilinde harcama yapabilirsiniz. Burgan Bank Süper Hesap Burgan Bank KMH başvurusu hakkında haberimizde detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Burgan Bank Süper Hesap Burgan Bank KMH Başvurusu

Burgan Bank Süper Hesap başvurusu ya da Burgan Bank ek hesap başvurusu; Burgan Bank şubelerinden, Burgan Bank resmi internet sitesi “https://www.burgan.com.tr/tr/Pages/benim-icin/krediler/super-hesap.aspx” adresinden ya da Burgan Bank Müşteri Hizmetleri 0 850 222 8 222 numarası üzerinden yapılabilmektedir. Banka hali hazırda müşterisi olan kişilerden ya da maaş müşterilerinden genellikle avans hesap açma için ek belge talep etmemektedir. Bunun yanı sıra diğer müşteriler bankaya aylık düzenli gelirlerini gösterir belge ibraz etmek durumundadırlar.

Burgan Bank ek hesap limiti gelirinize ve kredi skorunuza göre banka tarafından belirlenmektedir. Burgan Bank KMH limit artırma talebinde bulunabilirsiniz lakin, limit artırma işlemi bankanın takdirindedir. Burgan Bank kredili maaş hesabı dahilinde nakit çekim ve alışveriş yapılabilmektedir.

Burgan Bank Avans Hesap Süper Hesap Özellikleri

Kredili mevduat hesabı; avans hesap, ek hesap, eksi hesap, destek hesap, KMH, kredili maaş hesabı olarak da bilinir. Burgan Bank ek hesap Süper Hesap ürünü özellikleri ile devam etmek gerekirse…

Hesabınızda yeterli bakiye olmadığında dahi harcama yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Burgan Bank kredili mevduat hesabı kapsamında yapılan harcamalar eksi bakiye olarak görünmektedir. Hesabınıza para yattığında öncelikle eksi bakiye, yani ek hesaptan kullanılan miktar kapanır, kalan tutar ise artı bakiye olarak görünür.

Burgan Bank Süper Hesap dahilinde kullanılan tutara kullanıldığı gün boyunca faiz işletilmektedir. Kredili maaş hesabı faizi günlük işlemektedir. Örnek vermek gerekirse Burgan Bank avans hesap dahilinde bin TL nakit çekim yaptıysanız ve iki gün sonunda bu miktarı yeniden yatırdıysanız işleyen faiz tutarı 1,60 TL kadar olacaktır. Yani Burgan Bank ek hesap kapsamında cüzi faiz oranı ile finansman elde edebilirsiniz.

Burgan Bank eksi hesap dahilinde nakit çekimin ve alışveriş yapmanın yanı sıra otomatik fatura ödemelerinizi, kira, aidat gibi düzenli ödemelerinizi de aksatmadan yapabilirsiniz. Ek hesap sayesinde ödemelerinizi aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz. Burgan Bank Süper Hesap başvurusu için bankanın şubelerine uğrayabilirsiniz. Bahse konu kredili mevduat hesabı başvurusu için gerekli olan belgeler gelir belgeniz ve kimliğinizdir.

Diğer bankaların kredili mevduat hesaplarını incelemek için buraya göz atabilirsiniz.