Bizim Menkul Değerler Kimin? Bizim Menkul Hisse!

Bizim Menkul Değerler Kimin? Bizim Menkul Hisse!

16 Mayıs 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Bizim Menkul Değerler A.Ş 2003 yılından bu yana sermaye piyasalarında aracılık, danışmanlık ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. BMD (Bizim Menkul Değerler) müşterilerine yurt içi ve yurt dışı piyasalarda aracılık, fon yönetimi ve kurumsal finansman konularında hizmet vermektedir. Şirket hakkında Bizim Menkul Değerler kimin, Bizim Menkul hisse, Bizim Menkul Değerler komisyon oranları, Bizim Menkul Değerler hisse önerileri, BMD mobil, Bizim portföy, Bizim Menkul Değerler şirket bilgileri, BMD banka hesap numaraları, Bizim Menkul temettü, Bizim Menkul Değerler adres, Bizim Menkul Değerler iletişim bilgileri, Bizim Menkul Değerler şikayet, Bizim Menkul Değerler  nedir, Bizim Menkul Değerler ne iş yapar, vs gibi konularda detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır.

Bizim Menkul Değerler Kimin? Bizim Menkul Değerler Ortaklık Yapısı!

Bizim Menkul Değerler 25 milyon TL sermayesi olan bir anonim şirketidir. Şirket hisselerinin yüzde 95’lik kısmı eski adı Boydak Holding, şimdiki unvanı ise Erciyes Anadolu Holding A.Ş olan şirkete aittir. Bizim Menkul Değerler Erciyes Anadolu Holding iştiraki kuruluştur. Kalan yüzde 5’lik dilim ise diğer ortaklara aittir. Şirket hissesinin yüzde 95’lik kısmı 23 milyon 750 bin TL’dir.

Bizim Menkul Değerler Nedir? Bizim Menkul Değerler Ne İş Yapar?

Bizim Menkul Değerler 1986 yılında kurulmuştur. Şirket 2003 yılından bu yana sermaye piyasalarında aktif olarak danışmanlık, aracılık ve varlık yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmayı hedefleyen şirket hem yurt içi hem de yurt içi piyasalarda kurumsal finansman, aracılık ve fon yönetimi konularında hizmet vermektedir. Bizim Menkul Değerler para piyasaları, hisse senedi, vadeli işlem, sabit getirili menkul kıymet ile alakalı gelişmeleri takip ederek gerçekleştirilen analizleri müşterilerine iletmekte ve aracılık hizmeti vermektedir. Bizim Menkul Değerler kurumsal finansman kapsamında ise birincil ve ikincil halka arz, şirket birleşmeleri (evlilikleri) ya da alımları, şirket yapılandırma hizmetleri, proje finansmanı gibi hizmetler vermektedir.

Diğer yatırım şirketleri ve yatırım hakkında güncel haberler için buraya göz atabilirsiniz.

Şirket 1986 yılında İMKB’ye, İMKB’nin 2013’te isim değiştirerek Borsa İstanbul (BİST) olması neticesinde de 2013 yılında BİST’e üye olmuştur. Bizim Menkul Değerler A.Ş borsadaki kodu BMK’dir. Şirket borsada pay piyasası, vadeli işlem ve opsiyon piyasası ve borçlanma araçları piyasasında faaliyet göstermektedir. Bizim Menkul Değerler SPK tarafından tescil edilen Geniş Yetkili Aracılık Belgesi’ne sahiptir.

Bizim Menkul Değerler hizmetlerini farklı kanallar aracılığı ile müşterilerine sunmaktadır. Şirket BMD internet şubesi, BMD mobil, BMD Haberci, piyasa ekranları, emir hattı, destek hizmetleri kanalları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bizim Menkul Değerler Komisyon Oranları!

Bizim Menkul Değerler A.Ş komisyon oranları yapılan işleme ve işlem miktarına göre farklılık göstermektedir. BMD Borsa İstanbul’da gerçekleşen pay senedi, varant, borsa yatırım fonu alım satım işlemi için (piyasa değeri üzerinden matrah hesaplanarak asgari 0,01 olmak kaydı ile) komisyon oranı yüzde 0,002 şeklinde belirlenmiştir. Söz konusu BMD komisyon oranı müşteri lehine Bizim Menkul Değerler tarafından değiştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra ilgili komisyon oranına BSMV dahil edilecektir. Şirketin tahsil ettiği minimum komisyon tutarı hisse senedi alım satım işlemlerinde olup 0,05 TL+ BSMV şeklindedir.

Bizim Menkul Değerler İletişim Bilgileri! Bizim Menkul Değerler Şikayet!

Bizim Menkul Değerler’e iletmek istediklerinizi şirketin resmi internet sitesinde (www.bmd.com.tr) yer alan formları doldurarak belirtebilirsiniz. Bu kapsamda BMD müşterisi olmak isteyenler, şikayet istek ve önerilerini BMD’ye ulaştırmak isteyenler için formlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanarak da şirkete ulaşabilirsiniz. Bizim Menkul Değerler A.Ş genel müdürlük iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Bizim Menkul Değerler telefon numarası: (0216) 547 13 00
 • Bizim Menkul Değerler emir hattı: 444 1 263
 • Bizim Menkul Değerler faks numarası: (0216) 547 13 98 – 99
 • Bizim Menkul Değerler adres: İnönü Cad. Kanarya Sk. No:25 Kat:4 Yenisahra, ATAŞEHİR/ İSTANBUL
 • Bizim Menkul Değerler internet adresi: www.bmd.com.tr

Diğer yatırım şirketleri ve yatırım hakkında güncel haberler için buraya göz atabilirsiniz.

Bizim Menkul Değerler Şirket Bilgileri!

Bizim Menkul Değerler şirket bilgileri aşağıdaki gibidir:

 • Bizim Menkul Değerler mersis: 0624000145600019
 • Bizim Menkul Değerler ticaret sicil no: 267149214721
 • Bizim Menkul Değerler ticaret unvanı: BİZİM MENKUL DEĞERLER A.Ş.
 • Bizim Menkul Değerler sermaye tutarı: 000.000 TL
 • Bizim Menkul Değerler vergi dairesi: İSTANBUL – Anadolu Kurumlar Vergi Dairesi Müdürlüğü
 • Bizim Menkul Değerler vergi no: 6240001456
 • Bizim Menkul Değerler sektör: Menkul kıymetler aracılık faaliyetleri (borsa aracılığı ve vadeli işlemler dahil)

Bizim Menkul Değerler Yönetim Kurulu! Bizim Menkul Değerler Genel Müdürü!

Bizim Menkul Değerler A.Ş yönetim kurulu ve genel müdürü aşağıdaki gibidir:

 • Bizim Menkul Değerler yönetim kurulu başkanı: İsmail Güler
 • Bizim Menkul Değerler yönetim kurulu başkan vekili: Enis Güçlü Şirin
 • Bizim Menkul Değerler yönetim kurulu üyesi ve Bizim Menkul Değerler CEO’su: Alpaslan Baki Ertekin
 • Bizim Menkul Değerler yönetim kurulu üyesi: Mehmet Ali Akben
 • Bizim Menkul Değerler yönetim kurulu üyesi: Muhammed Emin Sarıoğlu