Alternatif Bank Aidatsız Kredi Kartı Alternatif Kart

Alternatif Bank Aidatsız Kredi Kartı Alternatif Kart

5 Mart 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Kredi kartları pek çoğumuz için olmazsa olmazımız. Malum her daim nakit paraya sahip olamayabiliyoruz. Nakit olmadığı durumlarda kurtarıcı konumunda olan kredi kartlarında aranılan en önemli özelliklerden birisi de aidatsız olmasıdır. Yani yıllık sabit ücret alınmayan kredi kartları tercih sebebidir. Alternatif Bank da müşterilerin bu talebine uygun olarak yıllık ücret alınmayan kredi kartı AlternatifKart’ı sunmaktadır. Alternatif Bank aidatsız kredi kartı Alternatif Kart özellikleri ve başvuru kanalları yazının devamındadır.

AlternatifKart ile alışveriş yapılabilmekte ve nakit para çekilebilmektedir. Alternatif Bank aidat ücreti olmayan kredi kartı AlternatifKart, Alternatif Bank ATM’lerinden, yurtiçi ve yurtdışında bulunan Electron ya da Maestro amblemi bulunan her ATM’de, 7 gün 24 saat boyunca kullanılabilmektedir.

Alternatif Bank Aidatsız Kredi Kartı AlternatifKart Özellikleri

  • Alternatif Bank aidatsız kredi kartı Alternatif Kart kapsamında yıllık ücret tahsil edilmemektedir.
  • Türkiye’de ve dünyanın her yerinde Alternatifbank’ın kart ücreti olmayan kredi kartı AlternatifKart ile alışveriş yapılabilmektedir.
  • Alternatif Bank Alternatif kredi kartı ile nakit avans çekilebilmektedir.

Aidat ödenmeyen kredi kartı Alternatif Kart müşteri talebi doğrultusunda banka kartı olarak kullanılabilmektedir. AlternatifKart’ı banka kartı olarak da kullanabilmek için bankanın karta hesabınızı tanımlaması gerekmektedir.

Alternatif Bank aidat ücreti olmayan kredi kartı ile fatura ödemeleri gerçekleştirilebilmektedir. Fatura ödemeleri Alternatif Bank şubelerinden yapılabileceği gibi otomatik ödeme talimatı ile de yapılabilmektedir. AlternatifKart ile gerçekleştirilen bu işlemler tamamen ücretsizdir.

Alternatif Kart Başvuru! Alternatif Kredi Kartı Başvurusu!

Alternatif Bank müşterilerine aidat ücreti olmayan  kart seçeneği ile sunduğu hizmetin başvuru kanallarını da geniş bir yelpazede kabul etmektedir. Böylece Alternatif Bank müşterileri oturdukları yerden Alternetif Karta başvuru yapabilmektedirler. Alternatif Kart başvurusu Alternatif Bank resmi internet sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir. Buna ek olarak Alternatif Bank müşteri hizmetleri Alternatif Kart başvurusu yapılabilen bir diğer mecra olarak dikkat çekmektedir. Klasik yöntemlerle Alternatif Kart başvurusu yapmak isteyen müşteriler ise Alternatif Bank şubelerinden Alternatif Kart başvurusu yapabileceklerdir.

Alternatif Bank yıllık sabit aidat ücreti bulunmayan kredi kartı AlternatifKart sahibi olarak yıllık kart ücreti ödemeden yukarıda listelenen avantajlardan faydalanabilirsiniz. Size en uygun farklı kredi kartı seçenekleri için de buraya göz atabilirsiniz.