Almanya Taşıt Kredisi Kuveyt Türk Almanya Araç Kredisi

Almanya Taşıt Kredisi Kuveyt Türk Almanya Araç Kredisi

27 Nisan 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Araç sahibi olmak isteyen ancak bunun için yeterli mevduatı ya da birikimi bulunmayan kişiler bankalara müracaat ederek kredi kullanıp taşıt alma yoluna gitmekteler. Bu noktada önemli bir husus ise İslami şartlar nedeniyle kredi ve faiz hassasiyeti. Almanya’da katılım bankacılığı hizmeti veren KT Bank araç almak isteyen vatandaşlara faizsiz kredi veriyor. Almanya KT taşıt finansmanı kapsamında sağlanan likidite ile satın alınan otomobilin taksitleri uzun vadede uygun taksitlerle bankaya geri ödenebiliyor. Almanya Taşıt Kredisi Kuveyt Türk Almanya Araç Kredisi hakkında yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Almanya Taşıt Kredisi Kuveyt Türk Almanya Araç Kredisi

KT Almanya 2. El Araç Finansmanı Var Mı?

KT Bank Almanya taşıt finansmanı kapsamında hem ikinci el hem de sıfır kilometre araç almak isteyen vatandaşlar nakit desteği sağlayabilmektedirler. KT Bank kimin, KT Bank ortaklık yapısı nasıl buraya göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

KT Almanya Taşıt Finansmanı Özellikleri

KT Bank taşıt finansmanı Almanya’daki ilk ve tek İslami bankacılık şartlarına uygun taşıt finansman olarak dikkat çekmektedir.

  • Almanya KT Bank araç finansmanı ile sıfır ve ikinci el otomobil alınabilir.
  • Almanya KT Bank taşıt finansmanı 6 aydan 60 aya kadar değişen vadelerde geri ödenebilir.
  • Almanya KT taşıt finansmanı 5.000 Euro ile 50.000 Euro arasında kullanılabilir.

KT Almanya Araç Finansmanı Hesaplama

KT Bank Almanya’da otomobil sahibi olmak isteyenler için sunduğu otomobil finansmanı kapsamında yıllık yüzde 4,99 kar oranı uygulamaktadır. Bu cazip kar oranı ile müşteriler satın aldıkları aracın borcunu bankaya 60 aya kadar tercih ettikleri vade diliminde geri ödeyebilmektedirler. Müşterilerin tercih ettikleri vadeye yahut kullandıkları araç finansmanı tutarına göre kar oranı değişiklik göstermemektedir ve yıllık yüzde 4,99 noktasında sabittir.

Almanya’da araç sahibi olmak için KT Bank taşıt finansmanı ürününden yararlanacak olan kişiler için bir örnek hesaplama yapmak gerekirse…

  • Kullanılan taşıt finansmanı tutarı: 10.000 Euro
  • Taşıt Finansmanı geri ödeme vadesi: 36 Ay
  • Araç Finansmanı Kar Oranı: Yıllık yüzde 4,99
  • Araç Finansmanı Geri Ödeme Aylık Taksit Tutarları: 300 Euro
  • KT Bank Taşıt Finansmanı Toplam Geri Ödenecek Tutar: 10.788 Euro

Dileyen müşteriler daha uzun vade tercihi ile ödemeleri gereken aylık taksit tutarlarını düşürebileceklerdir. Almanya Taşıt Kredisi Kuveyt Türk Almanya Araç Kredisi haberi akabinde; KT Bank Almanya şubeleri, KT Bank Almanya şubeleri çalışma saatleri ve KT Bank Almanya şubeleri iletişim bilgileri ile ilgili olarak da buradan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.