Albaraka Türk Yurtdışı Şubeleri ve İletişim Kanalları

Albaraka Türk Yurtdışı Şubeleri ve İletişim Kanalları

24 Mart 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Türkiye Katılım Bankacılığı sektörünün en önde gelen aktörleri arasında yer alan Albaraka Türk Katılım Bankası, Türkiye çapında onlarca şube ve yüzlerce ATM ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Bunun yanı sıra yurtdışında da şubeleşme çalışmalarına devam eden Albaraka Türk yurtdışı şubeleri ile ilgili yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Albaraka Türk İletişim Kanalları

Albaraka Türk yurtdışı şubeleri ile ilgili detaylı bilgiye geçmeden önce Albaraka Türk müşteri hizmetleri tel no vermekte yarar var. Zira güncel olarak Albaraka Türk yurtdışı şubelerini genişletirse bu numaradan Albaraka iletişim kanalları üzerinden irtibata geçerek güncel bilgi edinmek mümkün olabilir. Albaraka iletişim numarası ya da Albaraka Türk müşteri hizmetleri tel no: 0850 222 5 666 veya 444 5 666

Albaraka Türk Yurtdışı Şubeleri

Albaraka yurtdışı şubeleri açmaya Irak’tan başlamıştır. Albaraka’nın yurtdışındaki ilk şubesi Irak’ın Erbil kentine açılmıştır. Albaraka Türk Katılım Bankası Erbil Şubesi iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir. Bunun yanı sıra Albaraka bankacılık grubu kimin, Albaraka hakkında her şey için buraya göz atabilirsiniz.

ALBARAKA TÜRK ERBİL ŞUBESİ

Albaraka Türk Erbil Şubesi Telefon Numarası: 212 360 52 14

Albaraka Türk Erbil Şubesi Faks Numarası: 212 360 85 96

Albaraka Bank Almanya Şubesi Var Mı? Albaraka Almanya’da Var Mı?

Albaraka Türk Almanya’da bankacılık faaliyeti yürütmek adına bir girişimde bulunmuştur. Ancak Albaraka Bank Almanya için klasik bankacılık hizmeti vermek yerine dijital bankacılık hizmeti verme yoluna gitmiştir. Bu yıl içerisinde Almanya’da “insha” isimli dijital bankacılık hizmetini sunmaya başlayan Albaraka Türk Katılım Bankası hali hazırda Almanya’da bu şekilde hizmet vermektedir.

Insha Nedir? İnsha Nedir?

İnsha ya da insha dijitalleşmiş bankacılık hizmetidir. Bir diğer adı ile insha şubesiz ve insansız bankacılık hizmetidir. Hali hazırda Albaraka Türk Almanya’da insha ile bankacılık faaliyetlerini yürütmektedir.

Albaraka Bank Hollanda Şubesi Var Mı? Albaraka Hollanda’da Var Mı?

Albaraka Türk Hollanda şubesi bulunmamaktadır. Yakın gelecekte Albaraka Türk insha hizmetini Hollanda’da da devreye sokmayı planlamaktadır.

Albaraka Bank Belçika Şubesi Var Mı? Albaraka Belçika’da Var Mı?

Albaraka Türk Belçika şubesi bulunmamaktadır. Yakın gelecekte Albaraka Türk insha hizmetini Belçika’da da devreye sokmayı planlamaktadır.

Albaraka Bank Fransa Şubesi Var Mı? Albaraka Fransa’da Var Mı?

Albaraka Türk Fransa şubesi bulunmamaktadır. Yakın gelecekte Albaraka Türk insha hizmetini Fransa’da da devreye sokmayı planlamaktadır.

Albaraka Bank Avusturya Şubesi Var Mı? Albaraka Avusturya’da Var Mı?

Albaraka Türk Avusturya şubesi bulunmamaktadır. Yakın gelecekte Albaraka Türk insha hizmetini Avusturya’da da devreye sokmayı planlamaktadır.

Albaraka Bank İngiltere Şubesi Var Mı? Albaraka İngiltere’de Var Mı?

Albaraka Türk İngiltere şubesi bulunmamaktadır. Yakın gelecekte Albaraka Türk insha hizmetini İngiltere’de de devreye sokmayı planlamaktadır. Albaraka masrafsız işlemler için de buraya göz atabilirsiniz.