Albaraka Türk Tarım Kart Albaraka Türk Hasılat Kart Başvuru

Albaraka Türk Tarım Kart Albaraka Türk Hasılat Kart Başvuru

1 Nisan 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Albaraka Türk tarım sektöründe faaliyet gösteren çiftçilerimize özel tarım kart hizmeti sunmaktadır. Albaraka Türk üreticilerimize, gelirini çiftçilik ile kazanan müşterilere ekonomiye katkı sağlamak ve çeşitli avantajlar sunmak için pek çok ürün tasarlamıştır. İlgili tarım kart özelliklerini ve avantajlarını Albaraka Türk tarım kart Albaraka Türk Hasılat Kart başlıklı yazımızda bulabilirsiniz.

Albaraka Türk Tarım Kart Albaraka Türk Hasılat Kart

Katılım bankacılığı prensiplerine göre bankacılık hizmeti veren Albaraka Türk Katılım Bankası bireysel finansmanlar, tarım finansmanları, tarımsal ekipman ve ürün finansmanı gibi pek çok hizmetin yanı sıra tarım kart ile de kolay ödeme ve alışveriş imkanı sağlamaktadır. Albaraka tarım kart temassız özelliğe sahip olup; nakit sıkışıklığını gidermenin yanı sıra kolay ödeme fırsatı da sunmaktadır. Hasılat döneminde olmayan çiftçi için Hasılat Kart masrafların karşılanması adına büyük kolaylık sunmaktadır.

Albaraka Türk Çiftçi Kart Hasılat Kart Özellikleri

  • Albaraka Türk Hasılat Kart bir banka kartıdır.
  • Albaraka çiftçi kart Hasılat Kart ile yurt içindeki tüm Albaraka ATM’lerinden ve diğer bankaların MasterCard logosu bulunan ATM’lerinden işlem yapılabilmektedir.
  • Albaraka Türk Katılım Bankası çiftçi kartınız ile yurt dışındaki MasterCard amblemi bulunan ATM’lerden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Albaraka Hasılat Kart mifare özelliğine yani temassız kart özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde şifre girmenize gerek kalmadan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk çiftçi kartı Hasılat Kart ile Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) ve diğer anlaşmalı kurumlarda temassız özelliği ile kart okutucuya okutarak ürün tesliminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Tarım Kart Başvuru Albaraka Hasılat Kart Başvuru

Albarak Türk Katılım Bankası çiftçiye özel kart ürünü Hasılat kart özellikleri aşağıdaki şekilde devam etmektedir. Ayrıca Albaraka çiftçi kartı başvurusu da son derece kolaydır.

  • Albaraka Türk Hasılat Kart’ınız ile bankanın ATM’lerinden fatura, vergi, vb. gibi ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra TL yükleme, döviz alım satımı gibi işlemlerde Albaraka ATM’lerinden yapılabilmektedir.
  • Albaraka Türk tarım kart ile yurt dışında bulunduğunuz ülkenin para birimi ile nakit sağlayabilirsiniz.
  • Alışverişlerinizde size kolaylık sağlayan, TMO ürün tesliminde paranızın hesabınıza anında geçeceği Albaraka Hasılat Kart ile ilgili bilgileri Albaraka Türk internet şubesinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Albaraka Hasılat Kart başvurusu Albaraka Türk şubelerinden yapılabilmektedir. Albaraka tarım kart başvurusu için Albaraka Türk resmi internet sitesi de ziyaret edilebilir yahut Albaraka Türk müşteri hizmetleri üzerinden daha detaylı bilgi edinilebilir.

Fibabanka çiftçi kart Fibabanka Tarım Kart özellikleri hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.