Albaraka Kredi Kartı Çeşitleri Albaraka Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Kredi Kartı Çeşitleri Albaraka Kredi Kartı Başvurusu

25 Şubat 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Albaraka kredi kartı çeşitleri ile müşterilerine avantajlı ve keyifli alışverişin yanı sıra nakit çekim fırsatı da sunmaktadır. Banka müşterilerine özel çeşitli özellikleri ve avantajları bulunan kredi kartı çeşitleri tasarlamıştır. Albaraka Türk  Katılım Bankası kredi kartı World Kart olmakla birlikte World Kart’ın farklı özellikli çeşitleri de bulunmaktadır. Albaraka kredi kartları hakkında detaylı bilgiyi Albaraka Kredi Kartı Çeşitleri Albaraka Kredi Kartı Başvurusu başlıklıyazının devamında bulabilirsiniz.

Albaraka Kredi Kartı Çeşitleri Albaraka Kredi Kartı Başvurusu

Albaraka Türk Katılım Bankası kredi kartı başvurusu bankanın şubelerinden yapılabileceği gibi online olarak Albaraka internet şubesinden de yapılabilmektedir. Albaraka kredi kartı World Kart şifre işlemleri Albaraka mobil şubesi, Albaraka internet şubesi, Albaraka telefon bankacılığı kanalları ile yapılabilmektedir. Albaraka Türk Katılım Bankası kredi kartı World Kart’ınızın çalınması ya da kaybolması durumunda zaman kaybetmeden 444 5 666 ya da 0850 222 5 666 numaralarından bankanızı arayarak haber vermeniz gerekmektedir.

Albaraka Kredi Kartı Çeşitleri

Albaraka Türk World Klasik Kart

  • Albaraka Türk World Klasik Kart ile alışveriş, taksitli alışveriş, nakit çekim yapılabilmektedir.
  • World Klasik Kart ile yaptığınız alışverişlerde World puan kazanabilir, kazandığınız bu World puanlar ile bedava alışveriş yapabilirsiniz.

Albaraka World Klasik kredi kartı temassız özellikli bir karttır. Temassız özellik ile 120 TL ve altındaki tutarlardaki alışverişlerinizi şifre girmeden, yalnızca kartınızı pos cihazına tutarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. World Klasik kredi kartı ile şifresiz ve temassız olarak peş peşe üç defa 120 TL’lik alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

  • Albaraka Türk Katılım Bankası kredi kartı World Klasik ile 120 TL üzerindeki alışverişlerinizi şifreli ve temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Albaraka Türk World Gold Kart

  • Albaraka World Gold Kredi Kartı World Klasik Kart’ın tüm özelliklerini taşımaktadır.
  • Albaraka Türk World Gold Kart ile World üye iş yerlerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
  • World Gold Kredi Kartı ile yaptığınız alışverişlerde ekstra World puan kazanabilirsiniz.

Albaraka Türk World Platinum Kart

  • Albaraka World Platinum Kredi Kartı World Klasik Kredi Kartı’nın tüm özelliklerine sahiptir.
  • Albaraka World Platinum Kart sahipleri özel müşteri temsilcilerini arayarak istedikleri anda destek alabilirler.
  • Albaraka Türk World Platinum Kredi Kartı ile İstanbul Atatürk Havalimanı Primeclass Dış Hatlar Lounge’larına herhangi bir bedel ödemeden giriş yapılabilmektedir.

World Platinum Kart ile asistans hizmetlerinden faydalanılabilmektedir. Asistans hizmetleri dahilinde yol yardımı (araç çekici, lüks araç kiralama, vb.), seyahat yardımı (sürücü temini, vb.), konut yardım hizmetleri (çilingir, cam değişimi, su tesisatı, vb.), medikal yardım hizmetleri (hemşire desteği, acil ilaç temini, vb.) bulunmaktadır.

Diğer bankaların kredi kartı çeşitlerini incelemek için burayı ziyaret edebilirsiniz.