Akbank Öğrenci Kredi Kartı Axess exi26 Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Axess exi26 Başvuru Nasıl Yapılır?

6 Mayıs 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Akbank müşterilerine özel pek çok ürün sunmaktadır. Çeşitli tüketici kredilerinden, KOBİ kredilerine, banka kartlarından kredi kartlarına kadar sunduğu finansman imkanları ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Akbank gençlere özel kredi kartı Axess exi26 ile 26 yaş altındaki üniversite öğrencilere kolay ve avantajlı alışverişin yolunu açıyor. Axess exi26, Akbank kredi kartı çeşitlerinden yalnızca bir tanesidir. Üniversite öğrencilerinin harcama miktarları göz önünde bulundurularak hazırlanan kredi kartı, tasarımı ile de göz doldurmaktadır. Akbank öğrenci kredi kartı Axess exi26 özelliklerini detaylı bir şekilde haberin devamında bulabilirsiniz.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri

Akbank öğrenciye kredi kartı Axess exi26 dahilinde, ilk yıl kart aidatı alınmamaktadır. Sonraki yıllarda ise kart aidatı yıllık 20 TL olarak tahsil edilmektedir. Akbank öğrenci kredi kartı ile keyifli ve kazançlı alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

  • Axess exi26 kredi kartı ile Axess üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde chip para kazanma şansı bulunmaktadır. Kazanılan chip paralar Axess üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde harcanabilir. Ayrıca 1 chip para 1 TL’ye eşittir.
  • Axess exi26 kredi kartında ne kadar chip para biriktiği alışverişin ardından size verilen slipte yazmaktadır.
  • Akbank üniversite öğrencisine kredi kartı dahilinde belirli dönemlerde uygulanan kampanyalardan faydalanarak daha çok chip para kazanabilirsiniz.
  • Akbank Axess öğrenciye kredi kartı ile taksitli alışveriş yapılabilir. Bunun yanı sıra erteleme talep ederek taksitlerinizi aylar sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Taksit ve erteleme seçeneği bulunan kredi kartı Axess exi26 ile yaptığınız alışverişleri, sonradan taksitlendirme ve erteme seçeneği de bulunmaktadır. Bunun için alışverişiniz sonrasında Akbank Direkt İnternet’e girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizi faiz ödemeksizin 3 taksite böldürebilirsiniz. Bunun yanı sıra Akbank Direkt İnternet’ten taksitlendirmek istediğiniz alışverişin Axess üye işyerlerinden yapılma zorunluluğu da bulunmamaktadır.

  • Akbank öğrenciye kredi kartı Axess exi26 dahilinde fatura ödemeleriniz için ödeme talimatı verebilirsiniz. Vodafone, Turkcell ve Avea haricinde otomatik ödeme talimatı ile ödenen faturalar için aylık yüzde 1,84 faiz oranı uygulanmaktadır.
  • Öğrenciye en iyi kredi kartı ürünleri kapsamında yer alan Akbank Axess exi26 ile acil nakit ihtiyaçlarınızı nakit avans çekerek anında çözebilirsiniz.
  • Akbank Axess exi26 öğrenciye kredi kartı iseniz SMS Para ile anında 500 TL nakit çekebilir ve bunu 3 taksit imkanı ve uygun faiz oranı ile geri ödeyebilirsiniz.

Diğer Akbank kredi kartı çeşitlerini incelemek için buraya göz atabilirsiniz.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Axess exi26 Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank öğrenci kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken yalnızca kimliğiniz ve öğrenci belgeniz ile bir Akbank şubesine uğramaktır. Akbank Axess exi26 kredi kartına böylece kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ayrıca ön başvuru Akbank resmi internet sitesinden de yapılabilmektedir.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Axess exi26 Limiti Ne Kadar?

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Axess exi26 limiti en az 750 TL’den başlamakta ve öğrencinin bankaya beyan edeceği gelirine göre (aldığı burslar vb.) artırılabilmektedir. Bankaların bütün kredi kartı ürünleri için de buraya göz atabilirsiniz.