Akbank Çiftçi Kart Akbank Tarım Kart Başvurusu

Akbank Çiftçi Kart Akbank Tarım Kart Başvurusu

28 Temmuz 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Bireysel, kurumsal ve KOBİ bankacılığı alanında müşterilerine avantajlı ürünler sunan Akbank tarım sektöründe de üreticiye kolaylıklar sağlamaktadır. Akbank çiftçiye özel krediler ile finansman sağlamanın yanı sıra Tarım Kart’ı ile de kolay alışveriş ve hasat dönemlerinde ödeme imkanı sunmaktadır. Akbank çiftçi kart Akbank Tarım Kart ve başvurusu hakkında merak ettiklerinizi yazının devamında bulabilirsiniz.

Akbank Tarım Kart dahilinde paranız olmasa dahi tarımsal ihtiyaçlarınızı ertelemeden giderebilir, ödemesini ise hasat döneminizde gerçekleştirebilirsiniz. Tarımsal ilaç, gübre, mazot, tohum vb. ihtiyaçlarınızı Akbank çiftçi kart ile temin ederek, üretiminize aksaklık yaşamadan devam edebilirsiniz. Böylece tohum ekme zamanı, gübreleme zamanı geçmeden bu işlemleri gerçekleştirebilir, mazot sıkıntısı yaşamazsınız. Akbank çiftçi kartı özellikleri ve başvuru işlemleri aşağıdaki gibidir. Şekerbank çiftçi kartı Hasat Kart hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Akbank Çiftçi Kartı Tarım Kart Özellikleri

Akbank Tarım Kart ile tarımsal ihtiyaçlarınızı; tohum, fide, mazot, ilaç, gübre, vs. gibi, Akbank anlaşmalı üye iş yerlerinden yapabilirsiniz. Tarım Kart ile yaptığınız bu harcamaları hasat dönemine kadar erteleyerek emeğinizin karşılığını aldığınızda ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank çiftçi kart Tarım Kart’ın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir.

  • Akbank Tarım Kart dahilinde yılda 1 ödeme imkanı ile nakte sıkışmadan ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Akbank çiftçi karta dilediğiniz zaman ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız bu ödeme sayesinde yine tarımsal üretiminiz için sarf malzeme alışverişi yapabilirsiniz.
  • Akbank’ın üreticilere yönelik Tarım Kart ile Akbank anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde vade farkı olmadan kampanyalardan faydalanabilir ve chip para kazanabilirsiniz. Kazandığınız chip paralar ile de bedava alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
  • Akbank Tarım Kart ile istediğiniz zaman 7 gün 24 saat boyunca bankanın ATM’lerinden vadesiz mevduat hesabınıza ulaşabilir ve nakit çekim işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Tarım Kart’ınız yanınızda oldukça banka kartınız olmasa dahi nakit çekebilirsiniz.
  • Akbank Tarım Kart ile bir nevi hazırda krediniz bulunuyor denilebilir. Akbank’ın bu avantajlı Tarım Kart’ından faydalanmak için bankanın şubelerine uğrayarak Akbank Tarım Kart başvurusu yapabilirsiniz. Akbank Çiftçi Kart Akbank Tarım Kart Başvurusu haberini okudunuz, bu haberin akabinde bankanın resmi internet sitesine de göz atabilir ve başvuru işlemleri için de daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kaynak: https://www.akbank.com/tr-tr/sayfalar/default.aspx