Ador Kuyumculuk İş İlanları! Ador Kuyumculuk İletişim!

Ador Kuyumculuk İş İlanları! Ador Kuyumculuk İletişim!

9 Mayıs 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Ador Kuyumculuk ve Dış Ticaret A.Ş 2012 yılında kurulmuştur. Ador Kuyumculuk kuyum sektörünün merkezlerinden olan Nuruosmaniye’de toptan kuyumculuk alanında faaliyet göstermektedir. 205 yılında Borsa İstanbul’a üye olan Ador Gold’un borsadaki işlem kodu WYU’dur. Şirket hakkında en çok merak edilen Ador Kuyumculuk iş ilanları, Ador Kuyumculuk iletişim bilgileri, Ador Kuyumculuk İstanbul, Ador Kuyumculuk sahibi kimdir, Ador Kuyumculuk Nuruosmaniye adres, Ador Kuyumculuk ortaklık yapısı, Ador Gold Kuyumculuk, Ador Kuyumculuk Dış Tic A.Ş şirket bilgileri, Sinem Koçak Ador Gold kimdir, Ador Kuyumculuk genel müdürü, Ador Gold jewellery, vs gibi konular hakkında detaylı bilgi yazının devamında yer almaktadır.

Ador Kuyumculuk İş İlanları! Ador Kuyumculuk Şikayet!

Kariyerine Ador Gold bünyesinde devam etmek isteyenler iş başvurularını şirkete iletebilirler. Ador Kuyumculuk resmi internet sitesinde (www.adorgold.com) yer alan “İnsan Kaynakları” sekmesinde iş başvuru formu bulunmaktadır. Formu doldurarak Ador Kuyumculuk iş başvurusu yapabilirsiniz. Borsa ile ilgili güncel haberler için buraya göz atabilirsiniz.

Ador Kuyumculuk şikayet, talep ve önerilerinizi aşağıdaki iletişim bilgilerinden faydalanarak şirkete ulaştırabileceğiniz gibi şirketin resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak da mesajınızı Ador Gold’a iletebilirsiniz.

Ador Kuyumculuk İletişim Bilgileri!

Ador Gold iletişim bilgileri şu şekildedir:

 • Ador Kuyumculuk adres: Mollafenari Mah. Şerefefendi Cad.
  No:6 Fatih/ İstanbul/Türkiye
 • Ador Kuyumculuk telefon numarası: +90 (212) 522 89 89
 • Ador Kuyumculuk faks numarası: +90 (212) 526 12 70
 • Ador Kuyumculuk e-mail: [email protected]
 • Ador Kuyumculuk internet adresi: www.adorgold.com.tr

Ador Kuyumculuk Kimin? Ador Kuyumculuk Sahibi Kim? Ador Kuyumculuk Nedir?

Ador Kuyumculuk 27.12.2012 tarihinde kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne dek müşteri memnuniyetine önem vererek kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi amaç ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Ador Gold borsa üyelik tarihi 26.08.2015 olup şirketin borsa kodu ise WYU’dur. Ador Gold borsada Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası ile Elmas ve Kıymetli Taş Piyasası’nda işlem görmektedir. Ador Gold 14- 18- 21 ayar altınlarla özel koleksiyonlar hazırlamakta ve müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Ador Kuyumculuk koleksiyon katalogları şirketin resmi internet sitesinde yer almaktadır. Ador Gold moda ve trendi takip ederek yeni tasarımlar gerçekleştirmekte, ürünlerini yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında beğeniye sunmaktadır. Gelişimini günden güne ilerleten şirket yaptığı ihracatlarla ürünlerini dünyaya tanıtmaktadır. Borsa ile ilgili güncel haberler için buraya göz atabilirsiniz.

Ador Kuyumculuk sermayesi 3 milyon TL olan 5 ortağı bulunan bir anonim şirketidir. Sermayenin yüzde 55’lik dilimi Cavit Koçak’a aittir. Şirketin ortakları ve sahip oldukları payları şu şekildedir:

 • Cavit Koçak sahip olduğu hisse oranı yüzde 55, sermaye tutarı 1.650.000 TL,
 • Zeynep Koçak sahip olduğu hisse oranı yüzde 18, sermaye tutarı 540.000 TL,
 • Özlem Özgecan Saldıran sahip olduğu hisse oranı yüzde 9, sermaye tutarı 270.000 TL,
 • Sinem Koçak sahip olduğu hisse oranı yüzde 9, sermaye tutarı 270.000 TL,
 • Beste Koçak sahip olduğu hisse oranı yüzde 9, sermaye tutarı 270.000 TL’dir.