Yapı Kredi Kasa 24 Her Zaman Açık Kiralık Kasa!

Yapı Kredi Kasa 24 Her Zaman Açık Kiralık Kasa!

5 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Kiralık kasalar bankaların müşterilerine üstün güvenlik hizmeti sağladıkları bankacılık ürünleri. Kiralık kasalar sayesinde vatandaşlar evlerinde ya da iş yerlerinde saklamaya çekindikleri maddi ya da manevi değerli varlıklarını bankalarda saklayabilmektedirler. Klasik kiralık kasalar banka mesai gün ve mesai saatlerinde müşteriler tarafından ziyaret edilebilmektedir. Oysa pek çok vatandaş kiralık kasasına banka kapalıyken de ulaşmak istemektedir. Bu duruma yönelik hizmet üreten Yapı Kredi her zaman açık kiralık kasa ürünü Kasa 24 ile müşterilerine kolaylık sunmaktadır.

Yapı Kredi Kasa 24 Her Zaman Açık Kiralık Kasa

Yapı Kredi’nin klasik kiralık kasalardan ayrı olarak geliştirdiği ve yılın her günü –resmi tatil vb. fark etmeksizin- ve günün her saati açık kiralık kasa ürününe Kasa 24 ismi verilmiştir. Yapı Kredi Kasa 24 kiralık kasa ürünü sayesinde vatandaşlar banka kapalıyken dahi kiralık kasalarına ulaşabilmekte, istedikleri değerli eşyalarını kiralık kasalardan alabilmekte yahut kiralık kasalara istedikleri ürünü bırakabilmektedirler.

Yapı Kredi Kasa 24 Özellikleri!

Yapı Kredi Kasa 24 yılın her günü ve günün her saati müşteri tarafından ziyaret edilebilmektedir. Buna ek olarak Yapı Kredi her zaman açık kiralık kasa, Kasa 24’ün diğer özellikleri şunlardır.

  • Yapı Kredi Kasa 24 5 farklı boyutta müşterilere sunulmuştur.
  • Yapı Kredi Kasa 24 ortak şekilde açılabilir. Yapı Kredi Kasa 24 en fazla 3 ortaklı şekilde kullanılabilmektedir.
  • Yapı Kredi Kasa 24 tüzel kişiler tarafından da kullanılabilmektedir.
  • Yapı Kredi Kasa 24’de biometrik parmak izi okuyucusu vardır. Bu sayede klasik kiralık kasalara nazaran daha güvenlidir.

Yapı Kredi Sürekli Açık Kiralık Kasa 24 Nerede?

Yapı Kredi’nin her zaman açık kiralık kasa hizmeti Kasa 24, yalnızca İstanbul’daki vatandaşlara hizmet vermektedir. İstanbul’da bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlar, Yapı Kredi’nin herhangi bir şubesinden her zaman açık kiralık kasa, Kasa 24 başvurusu yapabilmektedirler.

Yapı Kredi Her Zaman Açık Kiralık Kasa 24 Ücreti Ne Kadar?

Yapı Kredi her zaman açık kiralık kasa ürünü Kasa 24 ücret tarifesi, kiralanacak olan kasanın büyüklüğüne bağlıdır. Kasa 24 dahilinde 5 farklı boyutta kiralık kasa müşterilere sunulmaktadır. Bu kasalar A, B, C, D ve E harfleri ile isimlendirilmiştir. En küçük kasa Yapı Kredi A Tipi Kasa24 iken, en büyük kasa ise Yapı Kredi E Tipi Kasa24 olarak tayin edilmiştir.

Yapı Kredi Kasa24 ücreti; kiralık kasanın yıllık kira ücreti ve kiralık kasanın açılışı esnasında bir defada tahsil edilen depozito ücreti olmak üzere iki kalem üzerinden toplu olarak tahsil edilmektedir. Bununla birlikte, kasa24 kapatılması esnasında; kasa24’te herhangi bir hasar ya da sorun yoksa, müşteriden alınan depozito ücreti kişiye iade edilmektedir. Yapı Kredi Kasa24 ücretleri aşağıdaki gibidir.

  • Yapı Kredi E Tipi Kasa24 Ücreti 940 TL Kira ücreti + 940 TL depozito ücreti
  • Yapı Kredi D Tipi Kasa24 Ücreti 860 TL Kira ücreti + 860 TL depozito ücreti
  • Yapı Kredi C Tipi Kasa24 Ücreti 780 TL Kira ücreti + 780 TL depozito ücreti
  • Yapı Kredi B Tipi Kasa24 Ücreti 650 TL Kira ücreti + 650 TL depozito ücreti
  • Yapı Kredi A Tipi Kasa24 Ücreti 560 TL Kira ücreti + 560 TL depozito ücreti

Yukarıda verilen rakamlar banka tarafından belirlenmiş azami berdeller olup; bu tutarları aşağı ya da yukarı yönlü revize etmek tamamen bankanın yetkisindedir. Bu nedenle Yapı Kredi Kasa24 başvurusu esnasında banka yetkilisi tarafından müşteriye belirtilecek tutar güncel geçerli tutar olacaktır.

Yapı Kredi Kasa24 Aylık, 3 Aylık ya da 6 Aylık Kiralanabilir Mi?

Her zaman açık kiralık kasa Yapı Kredi Kasa24 yalnızca yıllık olarak kiralanabilmektedir. Yapı Kredi Kasa24 aylık, 3 aylık ya da 6 aylık şeklinde kiralanamamaktadır. İş Bankası’nın Yapı Kredi Kasa24 benzeri her daim açık kiralık kasa hizmeti İş Bankası Robot Kasa hakkında da buradan bilgi edinebilirsiniz.