Turkish Bank 7/24 Kiralık Kasa Hizmeti

Turkish Bank 7/24 Kiralık Kasa Hizmeti

5 Ocak 2020 0 Yazar: Emine Zaman

Birikimleri, yatırımları, önemli belgeleri, altın vb. gibi kıymetli eşyaları güvende tutmak için kullanılan araçlardan biri de kiralık kasalardır. Evde güvende olmadığını düşündüğümüz değerli eşyaları bankaların sunduğu kiralık kasa hizmetinden faydalanarak, hırsızlık, çalınma, kaybolma riskine karşı güvende tutabiliriz. Turkish Bank 7/24 kiralık kasa hizmeti ile müşterilerinin istedikleri her zaman ulaşabileceği kiralık kasa imkanı sunmaktadır.

Kiralık kasa hizmeti pek çok banka tarafından verilmektedir. Lakin bankaların her şubesinde kiralık kasalar bulunmamaktadır. Turkish Bank da kiralık kasa hizmetinin yanı sıra 7 gün 24 saat boyunca istediğiniz her an ulaşabileceğiniz 7/ 24 kiralık kasa imkanı sağlamaktadır. 7/ 24 kiralık kasa hizmeti kapsamında bankanın mesai saati içerisinde bulunduğu gün ve saatleri beklemenize gerek kalmadan kasanıza ulaşabilir, istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Turkish Bank 7/ 24 kiralık kasa hizmeti ile sanki evinizde bir kasanız varmış gibi istediğiniz an işlem yapabilir ve birikimlerinizi ya da belgelerinizi çeşitli risklere karşı koruyabilirsiniz.

Turkish Bank 7/24 Kiralık Kasa Özellikleri

Turkish Bank 7/ 24 kiralık kasa hizmeti dahilinde istediğiniz boyutta kasa kiralayabilirsiniz. Kiralanabilecek kasa boyutları küçük, orta ve büyük olmak üzere üç çeşittir. Turkish Bank küçük boy kasa boyutları; en: 17 cm, boy: 38 cm, yükseklik: 12 cm’dir. Turkish Bank orta Boy kiralık kasa boyutları; en: 17 cm, boy: 39 cm, yükseklik: 17,5 cm; büyük boy kiralık kasa boyutları ise en: 24 cm, boy: 46,5 cm, yükseklik: 40 cm şeklindedir.

Turkish Bank 7/ 24 kiralık kasalar altı aylık yada bir yıllık olarak kiralanabilmektedir. Kira bedelleri kasa boyutlarına ve kira süresine göre farklılık göstermektedir. Turkish Bank 7/24 kiralık kasa hizmeti kapsamında 6 ay süre ile kasa kiralanmak istediğinde; küçük boy kiralık kasa için 440 Türk Lirası, orta boy kiralık kasa için 565 Türk Lirası, büyük boy kiralık kasa için bin 30 Türk Lirası kira bedeli ödenmesi gerekmektedir.

Turkish Bank 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz kiralık kasa hizmeti dahilinde bir yıllık bir süre için kasa kiralanmak istendiğinde, küçük boy kiralık kasa için 680 Türk Lirası, orta boy 7/24 kiralık kasa için 930 Türk Lirası, büyük boy kiralık kasa için bin 860 Türk Lirası bedel tahsil edilmektedir. Turkish Bank 7 gün 24 saat kiralık kasa hizmeti koşullarına göre, kasayı kiralarken ve tek sefere mahsus olmak kaydı ile depozito bedeli talep etmektedir. Banka ilgili koşul üzere 450 Türk Lirası depozito bedeli tahsil etmektedir. Depozito bedeli müşterinin kiralık kasasını kapatacağı zaman Turkish Bank tarafından müşteriye iade edilmektedir.

Turkish Bank 7/24 kiralık kasa dahilinde kasa kiralamak için Turkish Bank şubelerine uğrayabilirsiniz. İş Bankası’nın 7 gün 24 saat kullanılabilen kiralık kasa hizmeti İş Bankası Robot kiralık kasa hakkında bilgi edinmek için de buraya göz atabilirsiniz.