TEB Kredi Kampanyaları 2020!

TEB Kredi Kampanyaları 2020!

6 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Türk Ekonomi Bankası (TEB) kredi kampanyaları ile müşterilerine düşük maliyetli finansman imkanı sunuyor. Acil nakit ihtiyacı olanlar, borç yapılandırma kredisi kullanmak isteyenler, konut kredisi ile hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler TEB kredi kampanyaları 2020 fırsatlarından faydalanarak finansman sağlayabilirler. TEB şubesiz bankacılık CEPTETEB ile 7 gün 24 saat, şubeye gitmeden, sıra beklemeden, hafta sonu, akşam sabah fark etmeksizin kredi kullanma imkanı da bulunmaktadır. Haberimizde TEB kredi kampanyaları, CEPTETEB kredi hesaplama, TEB kredi taşıma 2020, TEB kredi başvurusu SMS ile, CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesaplama vs gibi pek çok sorunun yanıtı yer almaktadır.

TEB Kredi Kampanyaları 2020!

TEB kredi kampanyası kapsamında borç transferi kredisi kampanyası, konut kredisi kampanyası ve dijital kanallara özel ihtiyaç kredisi kampanyası bulunmaktadır.

TEB Borç Transferi Kredisi Kampanyası 2020!

TEB borç taşıma kredi kampanyası dahilinde aylık yüzde 0,95’ten başlayan faiz oranları ile finansman sağlanabilmektedir. Diğer bankalarda bulunan bütün kredi borçlarını söz konusu kampanya kapsamında TEB’e taşıyarak ödeme kolaylığına erişebilirsiniz. TEB borç kapatma kredi başvurusu bütün TEB şubelerinden yapılabilmektedir. TEB kredi taşıma kampanyası faiz oranları yüzde 0,95’ten başlamakla birlikte müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir. Türk Ekonomi Bankası ilgili kredi hizmeti uyarınca 60 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Kullanılan kredi 3 ile 60 ay arasındaki vadelerde geri ödenebilmektedir.

CEPTETEB hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

TEB Konut Kredisi Kampanyası 2020!

TEB konut kredisi kampanyası faiz oranı yüzde 0,99’dur. Söz konusu faiz oranı bütün vade ve tutarlar için geçerlidir. TEB konut kredisi vadesi azami 120 ay olarak belirlenmiştir. TEB konut kredisi başvurusu TEB şubelerinden yapılabilmekle birlikte TEB dijital kanallardan da gerçekleştirilebilmektedir. (TEB konut kredisi faizleri piyasa koşullarına göre güncellenmekte olup, TEB konut kredisi başvurusu yapacağınız zaman güncel faiz oranı bilgisini TEB’den öğrenebilirsiniz.) 100 bin TL için TEB konut kredisi hesaplama işlemi şu şekildedir:

 • Kullanılan kredi: 100.000 TL
 • Kredi faiz oranı: % 0,99
 • Kredi vadesi: 120 ay
 • Kredi tahsis bedeli: 500 TL
 • Aylık taksit tutarı: 1.427,78 TL
 • Toplam geri ödenecek tutar: 171.333,6 TL
 • Yıllık maliyet oranı: 12,9565

TEB kredileri, TEB kiralık kasa, TEB ATM limitleri, TEB kredi hesapla vs hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 2020! CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Hesaplama 10.000 TL!

TEB dijital kanallara özel ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurmuştur. CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0,95’ten başlamakta olup müşterinin kredi skoruna göre farklılık göstermektedir. CEPTETEB kredi kampanyasından faydalanarak borçlarını kapatabilir yahut nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Yani söz konusu kredi CEPTETEB borç kapatma kredisi olarak da kullanılabilmektedir. CEPTETEB kredi başvurusu yaparak finansman sağlamak için CEPTETEB mobil uygulamayı indirebilir; TEB resmi internet sitesinden, mobil ve internet bankacılığından da TEB kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında 3 ile 60 ay arasında vadelendirme yapılabilmektedir. 10 bin TL için CEPTETEB ihtiyaç kredisi hesapla işlemi aşağıda yapılmıştır.

 • Kullanılan kredi tutarı: 10.000 TL
 • Kredi vadesi: 60 ay
 • Kredi faiz oranı: % 0,95
 • Aylık taksit tutarı: 231,03 TL
 • Yıllık maliyet oranı: % 14,8388
 • Toplam geri ödenecek tutar: 13.861,8 TL