Şekerbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

Şekerbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020

10 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Şekerbank şubelerinden olduğu gibi ATM’lerinden de pek çok bankacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Yüzlerce ATM’si ile müşterilerine hizmet veren Şekerbank, kaliteli ve güvenli bankacılığın önemli aktörlerindendir. ATM’den yapılabilen işlemler, işlem limitleri ve ücretleri ATM’ler hakkında merak edilenler arasındadır. Nitekim günümüzde ATM’ler sıklıkla kullanılmaktadır. Şekerbank ATM günlük para çekme limiti 2020 yazımızda merak edilen ve araştırılan başlıklara yer vermeyi amaçladık. Yazının devamında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Şekerbank ATM Günlük Para Çekme Limiti 2020! Şekerbank ATM Günlük Limit Artırma 2020!

Şekerbank ATM para çekme limiti 3.000 TL’dir. Bu limit kartınızın limitine de bağlı olarak değişebilmektedir. Şekerbank ATM günlük para çekme limiti 3.000 TL kart ile yapılan para çekimlerinde geçerlidir. Şekerbank ATM para çekme limiti artırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. ATM limiti artırma işlemi için Şekerbank şubelerine uğrayabilir ya da Şekerbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Şekerbank mesai saatleri hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Şekerbank ATM Limit Üstü Para Çekme Ücreti 2020!

Şekerbank ATM’lerinden limitinizin üzerinde bir meblağ çekebilirsiniz lakin bu ücrete tabiidir. Şekerbank ATM limit üstü para çekme masrafı 4,76 TL’dir. Bu ücrete BSMV de dahil edilecektir. Şekerbank çalışanları, emeklisi, sandık emeklisi, emekli maaş ve ikinci bahar emekli paketi sahipleri bu ücretten muaf tutulmaktadırlar.

Şekerbank ATM Kartsız Para Çekme Limiti 2020!

Şekerbank ATM’den kartsız para çekme limiti 1.000 TL’dir.

Şekerbank ATM Kartsız Para Yatırma Ücreti 2020!

Şekerbank ATM’lerinden kartsız para yatırma işlemi yapılabilmektedir. Şekerbank ATM kartsız para yatırma masrafı, işlemin hafta içi ve hafta sonu yapılmasına göre farklılık göstermektedir. Hafta içi 08.00 ile 18.00 arası saatler dışında ve hafta sonu yapılan işlemlerde BSMV dahil işlem ücreti 12,5 TL’dir. Hafta içi 08.00 ile 18.00 saatleri arasında yapılan kartsız para yatırma işlemi için tahsil edilen masraf ise 10 TL’dir.

Şekerbank ATM’den Havale Ücreti 2020! Şekerbank ATM’den EFT Ücreti 2020!

Şekerbank ATM’lerinden yaptığınız havale için baka 7,5 TL işlem ücreti tahsil etmektedir. Şekerbank ATM’den yapılan EFT kapsamında 10 TL işlem ücreti tahsil etmektedir. Şekerbank ATM’den geç EFT ücreti ise 15 TL’dir. Şekerbank mesai saatleri hakkında bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.