Yapı Kredi Kiralık Kasa Fiyatları ve Ebatları

Yapı Kredi Kiralık Kasa Fiyatları ve Ebatları

3 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biri konumunda bulunan Yapı Kredi, pek çok bankacılık ürünün Türkiye’ye getirilmesinde de önemli bir rol üstlenmiştir. Müşterilerine bankacılık ürünleri konusunda geniş yelpazede hizmet vermeyi kendisine şiar edinmiş olan Yapı Kredi; bu kapsamda kiralık kasa hizmeti de sağlamaktadır. Yapı Kredi kiralık kasa boyutları ve Yapı Kredi kiralık kasa fiyatları konusunda detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz.

Yapı Kredi kiralık kasa boyutları ve Yapı Kredi kiralık kasa ücretleri birbirleri ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Kiralık kasanın boyutu büyüdükçe, kira ücreti de yükselmektedir. Yapı Kredi üç farklı kiralık kasa boyutu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; Yapı Kredi küçük boy kiralık kasa, Yapı Kredi orta boy kiralık kasa ve Yapı Kredi büyük boy kiralık kasa olarak sayılmıştır. Yapı Kredi kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir… Yapı Kredi Bankası kimin, Yapı Kredi ortaklık yapısı nasıl, buradan bilgi edinebilirsiniz.

Yapı Kredi Kiralık Kasa Fiyatları

Üç farklı kiralık kasa boyutu için Yapı Kredi üç farklı bedel belirlemiştir. Yapı Kredi kiralık kasa ücretleri…

  • Yapı Kredi Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti 545 TL
  • Yapı Kredi Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti 620 TL
  • Yapı Kredi Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti 780 TL

Yapı Kredi Bankası kiralık kasa hizmeti için yukarıdaki kira bedellerinin yanı sıra müşterilerinden bir de depozito ücreti talep etmektedir. Yapı Kredi kiralık kasa depozito ücreti her bir kiralık kasanın yıllık kira bedeli kadardır. Yani…

  • Yapı Kredi Küçük Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 545 TL
  • Yapı Kredi Orta Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 620 TL
  • Yapı Kredi Büyük Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 780 TL

Yapı Kredi Bankası tarafından tahsil edilen kiralık kasa depozito bedeli, müşteriye kiralık kasanın kapatılması esnasında iade edilmektedir. Kiralık kasada yahut kiralık kasa anahtarında herhangi bir hasar ya da kayıp olması durumunda ise kiralık kasa depozito bedelinden bahse konu hasar ya da kayıp karşılanmaktadır.

Yapı Kredi Kiralık Kasa Aylık, 3 Aylık ya da 6 Aylık Açılabiliyor Mu?

Yapı Kredi Bankası kiralık kasa hizmetini aylık, 3 aylık ya da 6 aylık olarak vermemektedir. Yapı Kredi Bankası kiralık kasa hizmeti ancak yıllık olarak sağlanabilmektedir. Yapı Kredi Bankası kimin, Yapı Kredi ortaklık yapısı nasıl, buradan bilgi edinebilirsiniz.