Vakıfbank’tan Yeni Uygulama VakıfPay!

Vakıfbank’tan Yeni Uygulama VakıfPay!

11 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Müşterileri taleplerine ve çağın gereklerine uygun ürünler tasarlayan Vakıfbank’tan yeni uygulama VakıfPay kullanıma sunuldu. VakıfPay ile internet üzerinden kartsız alışveriş yapılabiliyor. Vakıfbank mobil ya da internet bankacılığı kapsamında VakıfPay ile vadesiz mevduat ya da havuz hesabı ve ek hesap kullanılarak doğrudan ödeme yapılabilmektedir.

Vakıfbank’tan Yeni Uygulama VakıfPay İle Vergi Ödemesi!

Kredi kartı kullanmayan tüketiciler ya da internet ortamında kartlarını kullanmak istemeyenler için online alışveriş imkanı sunan VakıfPay hayata geçirildi. VakıfPay ile kart kullanmadan internet üzerinden işlem yapılabilmektedir. Vakıfbank mobil bankacılık ve Vakıfbank internet bankacılığı kapsamında VakıfPay seçeneğinden ilerleyen müşteriler mevduat hesapları, havuz hesabı ve ek hesap limitlerinden ödemelerini anında gerçekleştirebilirler. VakıfPay üzerinden alışveriş kredisi de kullanılabilmektedir.

Vakıfbank VakıfPay uygulaması için herhangi bir üyelik gerekmemektedir. VakıfPay uygulaması ile EFT ve havale işlemiyle ödeme yapılamayan platformlardan alışveriş yapmak mümkün olurken sipariş ile ödemenin aynı anda gerçekleşememesinden kaynaklanan sorunlar da ortadan kalkmış oluyor. VakıfPay hakkında açıklamalarda bulunan Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Hazım Akyol, yenilikçi çözüm uygulaması VakıfPay ile alışveriş kredisi de kullanılabildiğini deklare etti. VakıfPay ile kartsız alışveriş yapan müşterilerin alışveriş sırasında nakde ihtiyaç duymaları durumunda alışveriş kredisi kullanabileceklerini belirten Akyol, bu krediyi 60 aya varan vadelerde kullanabileceklerini açıkladı.

Yapılan alışveriş esnasında müşterinin hiçbir finansal bilgisi karşı tarafa gitmediğinden dolayı tüketici güvenle ve memnuniyetle alışverişini gerçekleştirebiliyor diyen Hazım Akyol, şubeye gitmeden kredi kullanabilme ayrıcalığı ile de müşterilerin dijital çağın nimetlerinden sonuna kadar faydalanabildiğini belirtti. Akyol, söz konusu uygulama üzerinden vergi ödemelerinin de gerçekleştirilebildiğini bildirdi. Vergi ödemeleri hususunda çağın ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulduklarını dile getiren Akyol, VakıfPay uygulaması ile Gelir İdaresi Başkanlığı resmi sitesinden vergi ve harçların ödenebileceğini sözlerine ekledi.

Vakıfbank kredi kartları, Vakıfbank kredi kartı başvuru hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.