Vakıfbank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Vakıfbank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

5 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Vakıfbank ülkemizin en büyük bankalarından birisidir. Vakıfbank müşterilerine sunduğu hizmetleri her geçen gün çeşitlendirmektedir. Bankanın uzun yıllardır müşterilerine sunduğu hizmetlerden birisi de kiralık kasa hizmetidir. Vakıfbank kiralık kasa hizmeti ile vatandaşların değerli eşyalarını güvenle saklamalarına imkan tanınmaktadır. Vakıfbank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları hakkında haberimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vakıfbank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Vakıf Bankası kiralık kasa boyutları ve Vakıf Bankası kiralık kasa ücretleri birbirleri ile orantılı olarak değişmektedir. Vakıfbank’ta kiralık kasanın boyutu büyüdükçe, kira ücreti de artmaktadır. Vakıfbank 3 farklı kiralık kasa boyutu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; Vakıfbank küçük boy kiralık kasa, Vakıfbank orta boy kiralık kasa ve Vakıfbank büyük boy kiralık kasa olarak sayılmıştır. Vakıfbank kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir… Vakıf Katılım Bankası kimin, Vakıf Katılım Bankası hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

Vakıfbank Kiralık Kasa Fiyatları

Vakıf Bankası 3 farklı kiralık kasa boyutu için Vakıfbank üç farklı bedel belirlemiştir. Vakıfbank kiralık kasa ücretleri…

  • Vakıf Bankası Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti 400 TL + BSMV
  • Vakıf Bankası Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti 500 TL + BSMV
  • Vakıf Bankası Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti 650 TL + BSMV

Olarak Vakıf Bankası tarafından açıklanmıştır. Bahse konu kiralık kasa ücretleri, Vakıfbank’ın değiştirme yetkisi bulunmaktadır. Vakıfbank kiralık kasa açılması esnasında müşterilerinden bir de depozito ücreti talep etmektedir. Vakıf Bankası kiralık kasa depozito ücreti; kiralık kasanın boyutu fark etmeksizin sabit 400 Türk Lirası’dır ve kiralık kasa açılışında peşin olarak tahsil edilmektedir. Vakıfbank kiralık kasa depozito ücretini, kiralık kasanın kira süresinin sona ermesi ile birlikte, kiralık kasada ve anahtarlarında herhangi bir eksiklik ya da zarar yoksa müşteriye iade etmektedir.

Yukarıda belirtilen Vakıf Bankası kiralık kasa ücretleri yıllıktır. Vakıfbank’ın aylık kiralık kasa hizmeti, yahut 3 aylık ya da 6 aylık kiralık kasa hizmeti bulunmamaktadır. Vakıf Bankası yıllık kiralık kasa ücretine ve Vakıfbank kiralık kasa depozito ücretine BSMV dahil değildir. Vakıf Katılım Bankası kimin, Vakıf Katılım Bankası hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.