Vakıf Katılım Kiralık Kasa Ücretleri

Vakıf Katılım Kiralık Kasa Ücretleri

5 Ocak 2020 0 Yazar: Şerife Uslu

Vakıf Katılım Bankası, ülkemizde katılım bankacılığı kıstasları doğrultusunda hizmet veren bir bankadır. Vakıf Katılım Bankası klasik katılım bankacılığı ürünlerinin yanı sıra vatandaşlara farklı bankacılık hizmetleri de sunmaktadır. Bunlardan birisi de kiralık kasa hizmetidir. Vakıf Katılım kiralık kasa ücretleri ve Vakıf Katılım kiralık kasa boyutları ile ilgili yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Vakıf Katılım kiralık kasa boyutları 3 farklı şekilde tasnif edilmiştir. Bunlar Vakıf Katılım küçük boy kiralık kasa, Vakıf Katılım orta boy kiralık kasa ve Vakıf Katılım büyük boy kiralık kasadır. Vakıf Katılım Kiralık kasa kiralama süresi de 4 farklı şekilde tasnif edilmiştir. Bunlarda 1 aylık kiralık kasa, 3 aylık kiralık kasa, 6 aylık kiralık kasa ve yıllık kiralık kasadır. Vakıf Katılım Kiralık Kasa fiyatları; kiralık kasanın boyutuna ve ne kadar süreyle kiralandığına göre değişiklik göstermektedir. Vakıf Katılım Bankası kimin, Vakıf Katılım Bankası ortaklık yapısı nasıl diye merak ediyorsanız buradan göz atabilirsiniz.

Ayrıca Vakıf Katılım kiralık kasa hizmeti karşılığında müşterilerden bir de depozito talep etmektedir. Kiralık kasanın anahtarlarının hizmet süresi sona erdiğinde sorunsuz olarak bankaya teslim edilmesi durumunda kiralık kasa depozitosu kesintisiz olarak müşteriye tekrar ödenmektedir. Vakıf Katılım kiralık kasa depozito ücreti; kiralık kasanın boyutuna ve kiralama süresine göre değişmektedir ve ilgili kasanın kira bedeli ile eşdeğerdedir. Vakıf Katılım kiralık kasa boyutları ve Vakıf Katılım kiralık kasa ücretleri ise aşağıdaki gibidir.

Vakıf Katılım Küçük Boy Kiralık Kasa Ücretleri

 • Vakıf Katılım yıllık küçük boy kiralık kasa ücreti 300 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 6 aylık küçük boy kiralık kasa ücreti 180 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 3 aylık küçük boy kiralık kasa ücreti 115 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 1 aylık küçük boy kiralık kasa ücreti 85 TL’dir.

Yukarıdaki rakamlara ek olarak 1 kira bedeli tutarında depozito ücreti peşin olarak kiralık kasa açılışında alınmaktadır.

Vakıf Katılım Orta Boy Kiralık Kasa Ücretleri

 • Vakıf Katılım yıllık orta boy kiralık kasa ücreti 400 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 6 aylık orta boy kiralık kasa ücreti 240 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 3 aylık orta boy kiralık kasa ücreti 200 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 1 aylık orta boy kiralık kasa ücreti 145 TL’dir.

Yukarıdaki rakamlara ek olarak 1 kira bedeli tutarında depozito ücreti peşin olarak kiralık kasa açılışında alınmaktadır.

Vakıf Katılım Büyük Boy Kiralık Kasa Fiyatları

 • Vakıf Katılım yıllık büyük boy kiralık kasa ücreti 200 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 6 aylık büyük boy kiralık kasa ücreti 260 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 3 aylık büyük boy kiralık kasa ücreti 315 TL’dir.
 • Vakıf Katılım 1 aylık büyük boy kiralık kasa ücreti 500 TL’dir.

Yukarıdaki rakamlara ek olarak 1 kira bedeli tutarında depozito ücreti peşin olarak kiralık kasa açılışında alınmaktadır.

Vakıf Katılım Bankası’nın yukarıdaki rakamları dönem dönem güncellediği unutulmamalıdır. Bu nedenle kiralık kasa temini esnasında müşteriye banka görevlilerince bildirilen tutarlar güncel net tutarlardır. Vakıf Katılım Bankası kimin, Vakıf Katılım Bankası ortaklık yapısı nasıl diye merak ediyorsanız buradan göz atabilirsiniz.