Türkiye Finans Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Türkiye Finans Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

5 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Türkiye katılım bankacılığı sektörünün en önemli paydaşlarından birisi konumunda bulunan Türkiye Finans, pek çok bankacılık ürünü, katılım bankacılığı sektörüne göre düzenlemekte ve dini hassasiyetleri olan vatandaşlara da bu hizmetleri bu doğrultuda sağlamaktadır. Müşterilerine bankacılık ürünleri konusunda geniş yelpazede hizmet vermeyi kendisine şiar edinmiş olan Türkiye Finans; bu kapsamda kiralık kasa hizmeti de sağlamaktadır. Türkiye Finans Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları konusunda detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz.

Türkiye Finans Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Türkiye Finans kiralık kasa boyutları ve Türkiye Finans kiralık kasa ücretleri birbirleri ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Kiralık kasanın boyutu büyüdükçe, kira ücreti de yükselmektedir. Türkiye Finans üç farklı kiralık kasa boyutu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; Türkiye Finans küçük boy kiralık kasa, Türkiye Finans orta boy kiralık kasa ve Türkiye Finans büyük boy kiralık kasa olarak sayılmıştır. Türkiye Finans kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir…

Türkiye Finans Kiralık Kasa Ücretleri

Üç farklı kiralık kasa boyutu için Türkiye Finans üç farklı bedel belirlemiştir. Türkiye Finans kiralık kasa ücretleri…

  • Türkiye Finans Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti 300 TL
  • Türkiye Finans Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti 350 TL
  • Türkiye Finans Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti 400 TL

Yukarıda verilen kiralık kasa kira bedelleri Türkiye Finans’ın yıllık olarak tayin ettiği ücretlerdir. Türkiye Finans aylık kiralık kasa, 3 aylık kiralık kasa veya 6 aylık kiralık kasa hizmeti ise sağlamamaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası kiralık kasa hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlardan bir de depozito ücreti talep etmektedir. Türkiye Finans kiralık kasa depozito ücreti, kiralık kasa açılışı esnasında bir defaya mahsus olmak üzere peşin olarak tahsil edilmektedir. Türkiye Finans Katılım Bankası kiralık kasa depozito ücreti, kiralık kasanın kapatılması esnasında; kiralık kasada ve kiralık kasa anahtarlarında herhangi bir hasar ya da eksiklik olmaması durumunda müşteriye aynı şekilde iade edilmektedir.

Türkiye Finans Kiralık Kasa Depozito Ücretleri

Türkiye Finans Katılım Bankası kiralık kasa depozito ücretlerini, kiralık kasaların bir yıllık kira bedeline eş değer olarak belirlemiştir ve bu şekilde tahsil etmektedir. Buna göre Türkiye Finans kiralık kasa depozito ücretleri de şu şekildedir.

  • Türkiye Finans Küçük Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 300 TL
  • Türkiye Finans Orta Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 350 TL
  • Türkiye Finans Büyük Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 400 TL

Türkiye Finans kiralık kasa kira bedellerini ve depozito ücretlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Bu nedenle yukarıdaki tutarların belli aralıklarla banka tarafından güncellenebileceği unutulmamalıdır. Bütün bankaların kiralık kasa ücretleri için buraya göz atabilir ve kiralık kasa hakkında aklınıza takılan sorulara da cevaplar bulabilirsiniz.