Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri Şekerbank Kiralık Kasa Fiyatları

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri Şekerbank Kiralık Kasa Fiyatları

5 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Şekerbank Türkiye bankacılık sektöründe önemli bir aktör konumunda yer alıyor. Milyonlarca müşterisi ile sektörün en önemli paydaşlarından birisi olan Şekerbank bankacılık hizmetleri yelpazesinde kiralık kasa ürününe de yer vermekte. Şekerbank kiralık kasa boyutları ve Şekerbank kiralık kasa ücretleri Şekerbank kiralık kasa fiyatları hakkında haberimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri Şekerbank Kiralık Kasa Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Şekerbank kiralık kasa boyutları ve Şekerbank kiralık kasa ücretleri birbirleri ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Kiralık kasanın boyutu büyüdükçe, kira ücreti de yükselmektedir. Şekerbank üç farklı kiralık kasa boyutu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; Şekerbank küçük boy kiralık kasa, Şekerbank orta boy kiralık kasa ve Şekerbank büyük boy kiralık kasa olarak sayılmıştır. Şekerbank kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir… Şekerbank kimin, Şekerbank ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.

Şekerbank Kiralık Kasa Ücretleri Şekerbank Kiralık Kasa Fiyatları

Üç farklı kiralık kasa boyutu için Şekerbank üç farklı bedel belirlemiştir. Şekerbank kiralık kasa ücretleri…

  • Şekerbank Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti 346,5 TL
  • Şekerbank Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti 415,8 TL
  • Şekerbank Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti 554,4 TL

Şekerbank kiralık kasa kira ücretlerine BSMV dahil edilmiştir. Şekerbank kiralık kasa hizmeti için yukarıdaki kira bedellerinin yanı sıra müşterilerinden bir de depozito ücreti talep etmektedir. Şekerbank kiralık kasa depozito ücreti her bir kiralık kasanın yıllık kira bedeli kadardır. Yani…

  • Şekerbank Küçük Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 330 TL
  • Şekerbank Orta Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 396 TL
  • Şekerbank Büyük Boy Kiralık Kasa Depozito Ücreti 528 TL

Şekerbank depozito ücretlerinde damga vergisi hariç rakamlar yukarıda belirtilmiştir. Şekerbank tarafından tahsil edilen kiralık kasa depozito bedeli, müşteriye kiralık kasanın kapatılması esnasında iade edilmektedir. Kiralık kasada yahut kiralık kasa anahtarında herhangi bir hasar ya da kayıp olması durumunda ise kiralık kasa depozito bedelinden bahse konu hasar ya da kayıp karşılanmaktadır.

Şekerbank Kiralık Kasa Aylık, 3 Aylık ya da 6 Aylık Açılabiliyor Mu?

Şekerbank kiralık kasa hizmetini aylık, 3 aylık ya da 6 aylık olarak vermemektedir. Şekerbank kiralık kasa hizmeti ancak yıllık olarak sağlanabilmektedir. Farklı bankalar ise müşterilerine aylık kiralık kasa hizmeti, 3 aylık kiralık kasa hizmeti ve 6 aylık kiralık kasa hizmeti de sunabilmektedir. Şekerbank kimin, Şekerbank ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.