PTT Aktif Bank Emekli Kredisi 2020!

PTT Aktif Bank Emekli Kredisi 2020!

31 Aralık 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

PTT Aktif Bank emekli kredisi ile emekli maaşını PTT’den alan müşterilerine finansman sağlamaktadır. Acil nakit ihtiyacı olan emeklilere kredi sağlayan Aktif Bank N Kolay Emekli Kredisi ile 60 aya varan vade imkanı sunmaktadır. En çok merak edilen PTT Aktif Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı, PTT emekliye kredi veriyor mu, PTT emekli kredisi nasıl alınır, Aktifbank PTT emekli kredi var mı sorularının cevapları PTT AKtif Bank emekli kredisi 2020 haberinde detaylı olarak yer almaktadır.

PTT Aktif Bank Emekli Kredisi 2020 Şartları!

Aktif Bank maaşını PTT’den alan emekli müşterilerine N Kolay Emekli Kredisi sunmaktadır. Aktifbank PTT emekli kredi kapsamında 3 ile 60 ay arasında vade imkanı bulunmaktadır. Aktif Bank PTT ihtiyaç kredisi uyarınca kefilsiz şartsız finansman sağlamaktadır. Söz konusu tüketici kredisi dahilinde uygulanan faiz oranı 3- 60 ay arası vadelerde yüzde 1,98 olarak belirlenmiştir. PTT Aktif Bank emekliye kredi hizmeti uyarınca kredi tahsis bedeli tahsil etmektedir. Kredi tahsis bedeli kullanılan kredi tutarının binde 5’i kadardır.

PTT ING emekli kredi kampanyası hakkında bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

PTT Aktif Bank emekli kredi dahilinde minimum 1.250 TL kredi kullanılabilmektedir. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 60 bin TL olarak kullanılabilmektedir. PTT emekli kredi hizmetinden 80 yaşına kadar olan müşteriler faydalanabilmektedir. Müşterinin yaşı ile kredi vadesi toplamda maksimum 85 olabilir. Yani 80 yaşındaki bir PTT emekli müşterisi maksimum 5 yıl vade ile finansman sağlayabilecektir.

PTT Aktif Bank N Kolay Emekli Kredi Hesaplama 10.000 TL!

Aktif Bank’ın ilgili finansman ürününden faydalanarak 10 bin TL kredi kullanan bir müşteri için örnek hesaplama şu şekildedir:

  • Kullanılan kredi tutarı: 10.000 TL
  • Kredi faiz oranı: % 1,98
  • Kredi vadesi: 36 ay
  • Kredi tahsis bedeli: 50 TL
  • Aylık kredi taksiti: 416,41 TL
  • Geri ödenecek toplam tutar: 14.990,56 TL

PTT Emekli Kredisi Başvuru 2020!

Aktif Bank PTT işbirliği ile sunulan N Kolay Emekli Kredisi fırsatından faydalanmak için PTT şubelerinden başvuru yapılabilmektedir. Söz konusu kredi hizmetinden maaşını PTT’den alan emekli müşteriler faydalanabilmektedir.