Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri

Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri

5 Ocak 2020 0 Yazar: Suat Bulut

Odeabank bankacılık faaliyetlerine ülkemizde devam eden, atılım halindeki önemli bir finans kuruluşu konumunda. Odeabank’ın vatandaşlara ve müşterilerine sunduğu bankacılık hizmetleri arasında kiralık kasa hizmeti de bulunmaktadır. Odeabank kiralık kasa ücretleri kiralık kasanın boyutuna ve ne kadar süre ile kiralandığına göre değişiklik göstermektedir. Odeabank kiralık kasa ücreti ve Odeabank kiralık kasa bilgileri yazı detayında verilmiştir.

Odeabank kiralık kasa hizmeti sayesinde; değerli eşyalarını muhafaza ederken risk oluşmasını istemeyen vatandaşlar, bu değerli varlıklarını güvence altına alabilirler. Odeabank Kiralık kasa hizmeti edinebilmek için nüfus cüzdanı (yahut nüfus cüzdanı yerine geçecek ehliyet, pasaport) ve son döneme ait bir fatura (elektrik, su, doğalagaz vb.) veya ikametgah ilmühaberi yeterlidir.

Odeabank Kiralık Kasa Ücretleri

Odeabank kiralık kasa hizmetinden faydalanmak isteyen vatandaşlar 3 farklı kiralık kasa boyutundan herhangi birini tercih edebileceklerdir. Bunlar Odeabank küçük boy kiralık kasa, Odeabank orta boy kiralık kasa ve Odeabank büyük boy kiralık kasadır. Odeabank kiralık kasa ücretleri 2 farklı kalem altında tahsil edilmekte olup, kiralık kasanın boyutuna göre değişmektedir.

Odeabank kiralık kasa hizmeti için müşterilerden kira bedelinin yanı sıra; kasa açılışında bir de kira bedeli kadar depozito ücreti talep etmektedir. Müşteriden 1 defaya mahsus olmak üzere ve peşin olarak tahsil edilen bu depozito ücreti, kiralık kasa kapatılması sırasında kiralık kasada ve kasa anahtarlarında herhangi bir eksiklik yahut hasar yok ise müşteriye aynen iade edilmektedir. Odeabank kiralık kasa ücreti, kiralık kasanın ebadına göre farklılık göstermekte olup aşağıdaki gibidir.

  • Odeabank küçük boy kiralık kasa kira bedeli 300 TL + 300 TL depozito ücreti
  • Odeabank orta boy kiralık kasa kira bedeli 370 TL + 300 TL depozito ücreti
  • Odeabank büyük boy kiralık kasa kira bedeli 425 TL + 260 TL depozito ücreti

Odeabank’ın kiralık kasa hizmeti için belirlediği ücretleri (kira bedeli + depozito) değiştirme hakkı saklıdır. Güncel tutarlar yukarıdaki gibi olup; bu ücretler kiralık kasa açılışı esnasında banka görevlileri tarafından müşterilere bildirilmektedir.

Odeabank’ın aylık kiralık kasa, 3 aylık kiralık kasa ya da 6 aylık kiralık kasa hizmeti ise bulunmamaktadır. Odeabank kimin, Odeabank ortaklık yapısı nasıl buradan göz atabilirsiniz.