Garanti Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Garanti Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

5 Ocak 2020 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Garanti Bankası vatandaşlara sunduğu bankacılık hizmetlerinde geniş yelpazede ürünler sunma gayretinde ve bu çabasını artarak devam ettirmekte. Bu kapsamda Garanti Bankası müşterilerine kiralık kasa hizmeti de sunmakta. Garanti Bankası kiralık kasa boyutları müşteri talebi doğrultusunda oluşturulmuş 3 farklı şekildedir. Buna bağlı olarak Garanti Bankası kiralık kasa ücretleri de tayin olunmaktadır. Garanti Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları haberimiz detayında verilmiştir.

Garanti Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Garanti Bankası kiralık kasa boyutları yukarıda da belirttiğimiz gibi 3 şekildedir. Bunlar küçük boy kiralık kasa, orta boy kiralık kasa ve büyük boy kiralık kasadır. Garanti Bankası kiralık kasa boyutları doğrultusunda Garanti Bankası kiralık kasa ücretleri tayinini yapmıştır. Yazımızda Garanti Bankası Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti, Garanti Bankası Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti, Garanti Bankası Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti ve Garanti Bankası Aylık, 3 Aylık ya da 6 Aylık Kiralık Kasa Var Mı; başlıkları altında kiralık kasa ücretleri, depozito ücretleri ve ödeme yöntemleri anlatılmıştır. Garanti Bankası kimin, Garanti Bankası ortaklık yapısı nasıl, buradan göz atabilirsiniz.

Garanti Bankası 1 Yıllık Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti

Garanti küçük boy kiralık kasa ücreti kredi kartından ödendiği takdirde 470 Türk Lirası’dır. Garanti küçük boy kiralık kasa ücreti hesaptan ödeme ya da nakit ödeme şeklinde yapılırsa 515 Türk Lirası’dır. Her iki seçenekteki ücrete de BSMV dahildir. Garanti küçük boy kiralık kasa depozitosu; 1 yıllık kira bedeli olup 470 Türk Lirası’dır. BSMV dahil tutar olup; kasa kapaması esnasında kiralık kasada yahut anahtarında herhangi bir zarar meydana gelmemiş ise kiralık kasa depozito ücreti iade edilmektedir.

Garanti Bankası 1 Yıllık Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti

Garanti orta boy kiralık kasa ücreti kredi kartından ödendiği takdirde 540 Türk Lirası’dır. Garanti orta boy kiralık kasa ücreti hesaptan ödeme ya da nakit ödeme şeklinde yapılırsa 575 Türk Lirası’dır. Her iki seçenekteki ücrete de BSMV dahildir. Garanti orta boy kiralık kasa depozitosu; 1 yıllık kira bedeli olup 540 Türk Lirası’dır. BSMV dahil tutar olup; kasa kapaması esnasında kiralık kasada yahut anahtarında herhangi bir zarar meydana gelmemiş ise kiralık kasa depozito ücreti iade edilmektedir.

Garanti Bankası 1 Yıllık Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti

Garanti büyük boy kiralık kasa ücreti kredi kartından ödendiği takdirde 675 Türk Lirası’dır. Garanti büyük boy kiralık kasa ücreti hesaptan ödeme ya da nakit ödeme şeklinde yapılırsa 735 Türk Lirası’dır. Her iki seçenekteki ücrete de BSMV dahildir. Garanti büyük boy kiralık kasa depozitosu; 1 yıllık kira bedeli olup 675 Türk Lirası’dır. BSMV dahil tutar olup; kasa kapaması esnasında kiralık kasada yahut anahtarında herhangi bir zarar meydana gelmemiş ise kiralık kasa depozito ücreti iade edilmektedir.

Garanti Bankası Aylık, 3 Aylık ya da 6 Aylık Kiralık Kasa Var Mı?

Garanti kiralık kasa hizmetini 3 farklı kiralık kasa boyutu için de yıllık olarak vermektedir. Garanti Bankası kiralık kasa hizmeti aylık, 3 aylık ya da 6 aylık olarak edinilememektedir. Yani aylık Garanti kiralık kasa hizmeti bulunmamaktadır.

Garanti Bankası kimin, Garanti Bankası ortaklık yapısı nasıl, buradan göz atabilirsiniz.