Denizbank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Denizbank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

5 Ocak 2020 1 Yazar: Şerife Uslu

Denizbank hem ülkemizde hem de yurtdışında müşterilerine hizmet veren köklü bir bankadır. Denizbank, müşterilerine klasik bankacılık hizmetlerinin yanı sıra farklı alanlarda da hizmet vermektedir. Bu hizmetlerden birisi de kiralık kasa hizmetidir. Denizbank kiralık kasa hizmeti sayesinde vatandaşlar evlerinde ya da işyerlerinde saklamaya çekindikleri maddi ya da manevi olarak değerli varlıklarını Denizbank’tan kiralık kasa hizmeti edinerek muhafaza edebileceklerdir. Denizbank kiralık kasa ücretleri  ve boyutları yazımızda verilmiştir.

Denizbank Kiralık Kasa Ücretleri ve Boyutları

Denizbank kiralık kasa boyutları ve Denizbank kiralık kasa ücretleri birbirleri ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Denizbank’ta kiralık kasanın boyutu büyüdükçe, kira ücreti de yükselmektedir. Denizbank üç farklı kiralık kasa boyutu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlar; Denizbank küçük boy kiralık kasa, Denizbank orta boy kiralık kasa ve Denizbank büyük boy kiralık kasa olarak sayılmıştır. Denizbank kiralık kasa ücretleri aşağıdaki gibidir… Denizbank kimin, Denizbank satıldı mı konusunda bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.

Denizbank Kiralık Kasa Fiyatları

Üç farklı kiralık kasa boyutu için Denizbank üç farklı bedel belirlemiştir. Denizbank kiralık kasa ücretleri…

  • Denizbank Küçük Boy Kiralık Kasa Ücreti 365 TL
  • Denizbank Orta Boy Kiralık Kasa Ücreti 445 TL
  • Denizbank Büyük Boy Kiralık Kasa Ücreti 515 TL

Olarak Denizbank tarafından açıklanmıştır. Bu ücretlerden BSMV hariçtir. Bahse konu kiralık kasa ücretleri, Denizbank’ın değiştirme yetkisi bulunmaktadır. Denizbank kiralık kasa açılması esnasında müşterilerinden bir de depozito ücreti talep etmektedir. Denizbank kiralık kasa depozito ücreti; kiralık kasanın boyutuna göre değişmektedir.  Denizbank kiralık kasalarından küçük ebatlılar için 335 TL, orta ebatlılar için 350 TL ve büyük ebatlılar için de 365 TL depozito bedeli belirlenmiştir. Bu ücretlerden BSMV hariçtir. Denizbank kiralık kasa depozito ücretini, kiralık kasanın kira süresinin sona ermesi ile birlikte, kiralık kasada ve anahtarlarında herhangi bir eksiklik ya da zarar yoksa müşteriye iade etmektedir.

Yukarıda belirtilen Denizbank kiralık kasa ücretleri yıllıktır. Denizbank’ın aylık kiralık kasa hizmeti, yahut 3 aylık ya da 6 aylık kiralık kasa hizmeti bulunmamaktadır. Denizbank yıllık kiralık kasa ücretine ve Denizbank kiralık kasa depozito ücretine BSMV dahil değildir. Denizbank kimin, Denizbank satıldı mı konusunda bilgi edinmek için buraya göz atabilirsiniz.