Çiftçiye Denizbank Tarım Kredisi Veriyor!

Çiftçiye Denizbank Tarım Kredisi Veriyor!

29 Kasım 2019 0 Yazar: Nilgün Ciğerci

Tarıma yönelik desteklerini her geçen gün artıran Denizbank, hali hazırda tarımsal üretim yapan çiftçilere, yahut tarımsal üretime başlamayı düşünen vatandaşlara tarımsal yatırım kredileri ile destek sunmaya devam ediyor. Denizbank tarımsal yatırım kredileri kapsamında finansman kullanan üretici kazancını ve karlılığını artırma fırsatı yakalıyor. Denizbank tarım kredisi kapsamında; meyve kredisi, traktör kredisi, arazi alım kredisi, sera kredisi, hayvancılık kredisi ve damla sulama kredisi gibi onlarca farklı seçenek üreticiyi bekliyor.

Denizbank Arazi Alım Kredisi

Tarım yapmak için arazi almak isteyen veya hali hazırda bulunan tarım arazisini genişletmek isteyen müşteriler Denizbank arazi alım kredisi kullanabilirler. Denizbank arazi alım kredisi, krediye konu tarım arazisinin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kullanılabilmektedir. Denizbank arazi kredisi geri ödemeleri bankaya 60 aya kadar vade seçeneği ile yapılabilmektedir. Daha detaylı bilgi Denizbank şubelerinden yahut Denizbank Tarım Hattı’ndan (0850 222 68 00) alınabilmektedir.

Denizbank Traktör ve Tarımsal Ekipman Kredisi

Denizbank traktör kredisi dahilinde gerek sıfır kilometre traktör alacaklara ve gerekse ikinci el traktör alacak vatandaşlara nakit desteği sağlamaktadır. Alınacak traktör değerinin yüzde 75’ine kadar kullanılabilen traktör kredisi 60 aya kadar vade ile geri ödenebilmektedir. Denizbank traktör kredisi hakkında daha detaylı bilgi için buraya göz atabilirsiniz.

Denizbank Sera Yapım ve Modernizasyon Kredisi

Sera üretimi yapan yahut yapacak vatandaşlar için sera üretimine dair harcanan araç gereç vb. masrafların fatura değerinin yüzde 75’ine kadar olan kısmı Denizbank sera kredisi kapsamında kredilendirilebilmektedir. Denizbank sera kredisi geri ödemeleri 60 ay vadeye kadar Denizbank’a yapılabilmektedir.

Denizbank Hayvancılık Kredileri

Denizbank hayvancılık kredisi kapsamında; hali hazırda hayvancılık yapan yahut hayvancılık yapmak isteyen vatandaşlara finansman desteği sağlamaktadır. Denizbank hayvancılık kredileri; hayvancılık ekipmanına yönelik krediler, süt hayvanı alım kredisi ve besi hayvanı alım kredisi başlıklarını kapsamaktadır. Bu kapsamda Denizbank’tan kullanılan hayvancılık kredisi 60 aya varan vadelerde bankaya geri ödenebilmektedir.

Denizbank Damla Sulama Kredisi

Arazideki verimi artırmak, su giderlerinden ve işçilik masrafından tasarruf sağlamak adına başvurulan yöntemlerden biri olan damla sulama, başlangıçta masraflı bir yatırım olması hasebiyle yüklü bir nakit gerektirmektedir. Denizbank damla sulama kredisi ile vatandaşlara bu alanda da destek sağlamakta ve damla sulama için harcanan meblağın fatura bedelinin yüzde 75’ine kadar olan kısmını kredilendirmektedir. Akabinde müşteriler Denizbank’a 5 yıla kadar borçlarını vadelendirerek geri ödeme imkanına sahiptir.

Denizbank Meyve Tesis Kredisi

Meyve üretimi yapmak için kolları sıvayan üreticiye destek veren Denizbank meyve tesis kredisi kapsamında; meyve tesisi için yapılan tüm harcamaların fatura değerinin yüzde 75’ine kadar finansmanı sunmaktadır. Geri ödemeler Denizbank’a uygun taksitlerle 60 aya varan vadelerde yapılabilmektedir.

Denizbank İyi Tarım Uygulamaları Kredisi

“İyi Tarım Uygulamaları Hakkında Yönetmelik” kapsamında üretim yapacak olan üreticiye Denizbank iyi tarım kredisi sağlamaktadır. Denizbank iyi tarım kredisi hakkında Denizbank Tarım Hattı’ndan (0850 222 68 00) daha detaylı bilgi edinilebilmektedir.